gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Meslek

Konu, 'L-M' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Genç kişi rüyasında kendisini bir meslek sahibi görürse rüyayı iyi yorumlamalıdır.

Meslek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi Meslek?

Hangi Meslek?

karadeniz meslekleri ege bölgesinde hangi meslekler var karadeniz bölgesindeki meslekler karadenizdeki ege bölgesinde insanlar hangi mesleklerle uğraşıyor Mekanın en güzel melekleri, Kimler hangi meslekte? Kim hangi mesleği istiyor? Memnun musunuz mesleğinizden? Pişman mısınız yaptığınız tercih yüzünden? Hadi herkes paylaşsın içindekileri, gençlere de bakış açıları olur hem. Henüz...
  2. Meslek SeÇİmİ

Meslek SeÇİmİ

Zamanında Şeçmek Birey daha seçimini yapmadan kişilik seçimle ilişki kurar; birey seçim yapmayı ertelerse kişilik ya da kişiliğin içindeki bilinmeyen güçler bilinçdışı olarak seçimi yapar. Nihayet seçim yapıldığında birey bir şeyleri yeniden yapmak zorunda olduğunu, bir şeyi geri alması gerektiğini hisseder ki, bunu yapmak hayli zordur. Kişi her yanlış yaptığında yeniden başlamalıdır....
  3. Kaybolan Meslekler

Kaybolan Meslekler

kaybolan meslekler ve nedenleri kaybolan meslekler türkiyede ülkemizde izmirde Comlekci, Karacasu/Aydin Comlekci, Merkez/Aydin Semerci, Tire/Izmir Semerci, Tire/Izmir Comlekci, Karacasu/Aydin Kasikci, Sirince/Selcuk Elisi, Safranbolu Kalayci, Tire/Izmir Kececi, Tire/Izmir Comlekci, Karacasu/Aydin Saraciye, Tire/Izmir Kececi,...
  4. meslek ropörtajı

meslek ropörtajı

ya arkadaşlar 2. sınıfa giden bir kardeşim var öğretmeni ona 5 kişi ile mesleği hakkında ropörtaj yapmasını söylemiş ben 2 sini buldum sizde 3 tana veya daha çok yazarmısınız lütfenn:):):):)
  5. eski meslekler unutulan meslekler

eski meslekler unutulan meslekler

Lütfen bana eskiden yapılan ve şu anda günümüzde unutulmuş unutulmaya yüz tutmuş eski meslekler hakkında resimli olarak bilgi verir misiniz. Titan abla özellikle senden rica ediyorum herkese cevap veriyorsun bende isterim :D:D

Sayfayı Paylaş