gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Mesleklere Göre Ilani Ask^^

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

elhamdürüsü ile kızlar sürüsü ile sabah birisi ile
    akşam birisi ile
    Aminnnnnnnnnnn
    Allahım...
    karımı her
    türlü tehlikeden koru gerekirse ben
    tehlikeye
    atılayım onu hiç yorma gerekirse ben yorulayım
    o çalışmasın ben çalışayım
    o hasta olmasın ben olayım
    allahım
    o aldatmasın
    ben aldatayım
    benim güzel karım dul kalmasın ben
    kalayım
    amin...

Bilgisayarcı: açtım kapadım kendimi yine de düzelemedim sensiz.. printerım ol yaz beni yarım yarım..

Kabzımal: mevsimlik sebzeler geldi, hormonsuz domates geldi, kütür kütür hıyar geldi sen gelmez oldunnn..

Modcu: senden kilitli bir topicim olsun istiyorum sevgilimm tam bizim mod'a göre göre...

Terzi : beli sıkıyorsa sevdanın, don lastiği gibi süneyim sana.. paçalarını kısaltma sevdiğim, selvi boylum al yazmalım benim..

Müzisyen : kalbimin sol anahtarı, yarımlık notam, bu porte var ya.. sana feda olsun

Kasap: senin o bakışların yarim, iki kere çekilmiş kıyma gibi lap diye yapıştırır tezgaha beni.. sinirlerim ayıklanır sesini duyunca.. ben seninim artık, ister inegöl köfte yap beni ister cızbız..

Minibüsçü:stepnemi kaybettim sen benden gittin gideli.......

Avukat:itiraz ediyorum sayın aşkım.....böğrüm müvekkil misali yanmakta sana tutulalı.....

Manav:domates yanaklım....patlıcan dudaklım......enginar kılıklım......3 kilosu bir milyonluk bir aşk değil benimki......

Milletvekili:bizim kasabaya yapılcak köprünün inşaatına başladık...15 sene sonra....beni ööle değiştirdin ki vaadettiklerimi yapmaya başladım.....

Doktor : öksür sevdiğim, ciğer filmin pırıl pırıl, gönlünce öksür sevdiğim... hapşur sevdiğim grip aşısı gibi senin aşkın, beni mikroplardan korur sevdiğim

Haber Spikeri:Iyi aksamlar..Evdeki telefondan bildiriyorum.Dun aksam beynime ulasan sinyale gore, sana asigim ve seviyorum.Bir dahaki konusmamiza kadar hoscakal

Çiftçi : buğday başağı gibi sarı saçların, rüzgarda mağrur boynunu büker güzeller güzeli.. gel de aşık olma

Benzinci:sulandırılmış mazot gibi motoru bozan adamlardan değilim ben.....petrol rafinerisine döndüm seni seveli.....

Bodyguard:seni çok pis döverim benim asabımı bozma.....seviyoz dedik ya.....şimdi kaybol.....

Lunaparkçı:gondoldan indim çarpışan otom arızalandı.....sigaralara denk gelmiyor kasnaklar......dönme dolap ettin beni peşinde.....yeter artık aşıkım uleee....

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Mesleklere Göre Ilani Ask^^
    çok hoştu ben en çok buna güldüm
    Terzi : beli sıkıyorsa sevdanın, don lastiği gibi süneyim sana.. paçalarını kısaltma sevdiğim, selvi boylum al yazmalım benim..:hhh:eline sağlık almicim

Mesleklere Göre Ilani Ask^^ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mesleklere göre aşk ilanları

mesleklere göre aşk ilanları

aşk ilanları Ayakkabıcı: ah sevdiceğim sensiz hayat bana bi numara küçük geldi, kalbimi vurdu, su toplattı hop hop hoplattı, canım yanıyor ne olur dön.. Bilgisayarcı: açtım kapadım kendimi yine de düzelemedim sensiz.. printerım ol yaz beni yarım yarım.. Kabzımal: mevsimlik sebzeler geldi, hormonsuz domates geldi, kütür kütür ***** geldi sen gelmez oldunnn.. Terzi: beli sıkıyorsa...
  2. Adını yaz mesleğini gör:):)

Adını yaz mesleğini gör:):)

hadi bakalım size uygun meslekler ne olabilirmiş:cah: Adını yaz sana mesleğini söylesin:):) http://www.meleklermekani.com/meslek.html
  3. Mesleğinize Göre Saat

Mesleğinize Göre Saat

Melekitoşlarım artık size kimse mesleğinizi sormayacak çünkü saatinize bakarak polis, tesisatçı yada kuaför olduğunuzu saatinize bakarak anlayabilecekler...Buyrun size mesleğinize göre saatler umarım beğenirsiniz :tik:
  4. Saatini mesleğine göre seç!

Saatini mesleğine göre seç!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Mesleğe Göre Beslenme Önerileri!

Mesleğe Göre Beslenme Önerileri!

Mesleğe göre beslenme, meslek beslenme düzeni, beslenme düzeni hakkında edtaylı bilgi alalım arkadaşlar. Birçoğumuz çalışıyoruz ve her zaman hızlı ve düzensiz yemekler tüketiyoruz. Ancak hangi meslek grubu için hangi besinlerin daha yararlı olduğunu biliyor musunuz? Memorial Hastanesi Beslenme ve Diyet Bölümü'nden Diyetisyen Yeşim Çelik, iş hayatında sağlıklı beslenmenin yolları ve...

Sayfayı Paylaş