gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

messenger ne zaman kalkacak

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Skypea geçecekmişiz sanırım da messengera ne olacak ? Ne zaman kalkacak? Of ne güzel alışkındık, skypea nasıl alışacaz ? :/

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Yıllardır en popüler mesajlaşma programı olma özelliğini kimselere bırakmayan messenger zaman içerisinde farklı isimlerlerle kullanıcısını hep kendinden memnun bıraktı. 1999 yılında MSN messenger olarak tanıdığımız program, 2006 yılında live messenger oldu. Yaklaşık 13 yıldır hayatımızın büyük bir parçası olan Messenger'ın artık aramızdan ayrılma zamanı geldi. Microsoft yetkilileri yaptıkları açıklama ile 15 Mart'tan itibaren MSN'nin yerini Skype'nin alacağını duyurdu.

messenger ne zaman kalkacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sbs kalkacakmı kalkacaksa ne zaman kalkacak

sbs kalkacakmı kalkacaksa ne zaman kalkacak

Her sene eğitim sistemi değişiyor.Kafa kalmadı anlayacak.Şimdi 2013 yılında sbs sınavları kalkacakmı, kalkacaksa ne zaman kalkacak , nasıl oalcak ?
  2. Messenger Ne Zaman Kapanacak ?

Messenger Ne Zaman Kapanacak ?

Bu konu; messenger kapanış tarihi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, msn messenger yavaş yavaş tarih olmaya doğru gidiyor. Özellikle facebookun chat özelliğinini işlemeye başlamasının ardından messenger'da son günlerini yaşamaya başladı. Her msn açtığınızda gördüğünüz Skype 'a geçiş uyarısı dikkatinizi çekmiştir. Yakında messenger değil skype kullanmaya başlayacağız. Ne zaman...
  3. live messenger ne zaman açılıyor

live messenger ne zaman açılıyor

Merhaba. Yıllardır messenger kullanıyoruz ve kaldırılması söz konusu. Peki ne zaman kaldırılacak acaba bu konuda bilgi var mı ?
  4. messenger ne zaman kapanıyor bilgi varmı

messenger ne zaman kapanıyor bilgi varmı

Mesenger kapanacakmış, ben hiç ihtimal vermiyordum ama her messenger açtığımda skype reklamı çıkıyor. Anlaşılan bu gerçek.Peki ne zaman mssngr kalkacak,kesin tarih var mı ?
  5. Performans Ödevleri Ne Zaman Kalkacak 2014

Performans Ödevleri Ne Zaman Kalkacak 2014

performans ödevleri, performans ödevleri kalktı mı, performans ödevleri ne zaman kalkıyor Sevgili melekler, öğrencilerin ve biz velilerin merakla beklediği performans ödevlerinin akıbeti hakkında konuşan Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, ödevlerin kaldırılacağını ancak yönetmelik düzenlemesi nedeniyle bunun henüz resmiyette gerçekleşmediğini bildirdi. Gerçekten de hem öğrenci hem de veliler...

Sayfayı Paylaş