gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Messenger Ne Zaman Kapanacak ?

Konu, 'Chat & Messenger' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; messenger kapanış tarihi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, msn messenger yavaş yavaş tarih olmaya doğru gidiyor. Özellikle facebookun chat özelliğinini işlemeye başlamasının ardından messenger'da son günlerini yaşamaya başladı. Her msn açtığınızda gördüğünüz Skype 'a geçiş uyarısı dikkatinizi çekmiştir. Yakında messenger değil skype kullanmaya başlayacağız. Ne zaman mı ?

ICQ'dan sonra yıllardır kullandığımız MSN Messenger (Windows Live Messenger), yerini Skype'a bırakıyor.
    Tıpkı ICQ'da olduğu gibi, pek çoğumuzun gençliğinde bir anıdır Windows Live Messenger. Arkadaşlarımız, yeni tanıştıklarımız, sevgililerimiz ile çoğu zaman bu platform üzerinde iletişim kurduk. Yeri geldi "Cam var mı cam?" diye sordu, yeri geldi titreşim gönderdik. Gif animasyonlardan oluşturulmuş mesajlar gönderdik. Fakat Facebook'un chat özelliğinin rayına oturmasıyla Windows Live Messenger, bir anda unutuluverdi...

Microsoft'un pek çok Windows Live Messenger kullanıcısına attığı e-postada, WLM servisinin 15 Mart'ta sonlandıılacağı yazıyor. Yerini Skype'a bırakacak olan "MSN Messenger", 15 Mart'a kadar kullanılabilir halde olacak. Windows Live hesabınız ile giriş yaptığınızda, Skype'a geçiş uyarısı veriliyor. Skype'ın son sürümünü indirip, Windows Live hesabınızla giriş yapıp, hali hazırda kullanmakta olduğunuz Skype hesabını birleştirmeniz gerekiyor.

Messenger Ne Zaman Kapanacak ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Messenger Plus Nedir

Messenger Plus Nedir

Messenger Plus Nedir nasıl kullanılır bana Messenger Plus hakknıda bilgi veriniz lütfen.
  2. Messenger Plus Ne Dinliyorum

Messenger Plus Ne Dinliyorum

Messenger Plus Ne Dinliyorum hakkında bilgi istiyorum ben de ne dinlediğimi msn de ki arkadaşlarım görsün istiyorum ama bir türlü yapamadım bu özelliği :S
  3. messenger ne zaman kalkacak

messenger ne zaman kalkacak

Skypea geçecekmişiz sanırım da messengera ne olacak ? Ne zaman kalkacak? Of ne güzel alışkındık, skypea nasıl alışacaz ? :/
  4. live messenger ne zaman açılıyor

live messenger ne zaman açılıyor

Merhaba. Yıllardır messenger kullanıyoruz ve kaldırılması söz konusu. Peki ne zaman kaldırılacak acaba bu konuda bilgi var mı ?
  5. messenger ne zaman kapanıyor bilgi varmı

messenger ne zaman kapanıyor bilgi varmı

Mesenger kapanacakmış, ben hiç ihtimal vermiyordum ama her messenger açtığımda skype reklamı çıkıyor. Anlaşılan bu gerçek.Peki ne zaman mssngr kalkacak,kesin tarih var mı ?

Sayfayı Paylaş