gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Messenger Plus! Live'la çevrimdışı oturum açanları görün

Konu, 'Msn Plus-Discovery' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ön Söz Kullana bilmeniz için; MSN PLUS yüklü olması lazımdır...

plus live in belirlediğiniz kişi veya kişilerin yaptığı eylemlerden sizi haberdar etmek için olay bildirimleri hizmeti var.

plus/özellikler/özelleştir/olay uyarıları gelen sayfaya ekle diyoruz istediğimiz kişi yada kişileri seçip ileri diyoruz. gelen sayfada kullanıcı oturum açtı yı seçip devam ediyoruz ses ile bilgilendirmenin altındaki "bu olay meydana geldiğinde bir ses çal" kutucuğunu seçiyoruz. ve gözat (....) dan "desteklenen uzantılara göre bi ses" seçiyoruz ve ileri diyoruz bu uyarı asla zamanaşımına uğramazı işaretliyoruz uygula sonra tamam oturumu kapaltıp tekrar açıyoruz. bundan sonra kullanıcı ister çevrimdışı ister çevrimiçi oturum açsın belirlediğiniz ses çalacaktır. ses çaldığı halde oturum açma bilgisi gelmediyse çevrımdışı girmiştir.

NOT:yalnız kendi pc de ikinci bir oturum açıp denerseniz göstermiyor
    MSN PLUS yüklü olması lazımdır... Kolay Gelsin..

Messenger Plus! Live'la çevrimdışı oturum açanları görün konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. MSN Messenger Plus! 3.63.148

MSN Messenger Plus! 3.63.148

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Çevrim Dışı Oturum Açanları Anlamanın Yolu

Çevrim Dışı Oturum Açanları Anlamanın Yolu

face çevrimdışı face çevrimdışı olma facebooku açma Çevrim Dışı Oturum Açanları Anlamanın Yolu plus live in belirlediğiniz kişi veya kişilerin yaptığı eylemlerden sizi haberdar etmek için olay bildirimleri hizmeti var. plus/tercihler/özelleştir/olay bildirimleri gelen sayfaya ekle dioruz istediğimiz kişi yada kişileri seçip ileri dioruz. gelen sayfada oturum açtı yı seçip devam ediyoruz ses...
  3. Messenger Plus! Live 4.79 İNDİR

Messenger Plus! Live 4.79 İNDİR

çoklu msne indir msgpluslive 479 indir msn plus 479 msn plus msgpluslive Messenger Plus! Live, Windows Live Messenger(8.0, 8.5, 9.0) için geliştirilmiş, gelişmiş özellikler içeren harika bir ücretsiz eklentidir. Kurulduktan sonra özelleştirebilirsiniz, kurduğunuz bu msn plus eklentisi ana pencerede resminizin hemen sağında düğme olarak yer alır. MSN Messenger Plus!'dan da hatırlayabileceğimiz...
  4. Messenger Plus Nedir

Messenger Plus Nedir

Messenger Plus Nedir nasıl kullanılır bana Messenger Plus hakknıda bilgi veriniz lütfen.
  5. Messenger Plus Ne Dinliyorum

Messenger Plus Ne Dinliyorum

Messenger Plus Ne Dinliyorum hakkında bilgi istiyorum ben de ne dinlediğimi msn de ki arkadaşlarım görsün istiyorum ama bir türlü yapamadım bu özelliği :S

Sayfayı Paylaş