gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Messenger Vista Teması

Konu, 'Chat & Messenger' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

aşağıdaki linkten msgsres.rar dosyasını indirip daha sorna rar içinden çıkaracağınız msgsres.dll dosyasını C:\Program Files\MSN Messenger klasörü içine kopyalayın... Bu işlemi yapmadan önce bu dosyanın yedeğini almayı unutmayın...​
    C:\Program Files\MSN Messenger klasöründe aynı dosyadan bir tane daha var bunu farklı bir dizine kopyalayıp yedekleyin ve işlemi daha sonra yapın...​
    dikkat edilmesi gereken husus ; bu işlem sırasında messenger ın kapalı olmasıdır... sağ alt köşede saatin yanından da kapatın...

[​IMG] [​IMG]

Messenger Vista Teması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni 4 Vista MSN Messenger Skins For 8.xx

Yeni 4 Vista MSN Messenger Skins For 8.xx

vista msn indir gezginler messenger vista gezginler Yeni 4 Vista MSN Messenger Skins For 8.xx Kullanım:İndirdiğiniz dosyanın içindeki Vista Msn skini açın.İstediğiniz bi yere çıkarın çıkardığınız klasörün içinde değişik 4 tane skin bulunmakta siz istediğiniz skinin içine girin içindeki msgres.dll'yi C:\Program...
  2. MSN MeSSeNGeR ViSTa GöRüNüMü

MSN MeSSeNGeR ViSTa GöRüNüMü

msn görünümleri messenger görünümünü değiştir MSN MeSSeNGeR ViSTa GöRüNüMü!!! msn in klasik halinden sıkıldım diyenlere.... tıkla gör!
  3. Şeftalili Düğün Teması

Şeftalili Düğün Teması

Şeftali ve krem tonlarından oluşan Vintage bir düğün örneği bu. Ama öyle çıtı pıtı çiçekler, yemekler, objeler kullanılmış ki gerçekten hepsini bir kerede ağzıma atmak istedim. Aperatif olarak meyveli tartlar ve şeftaliler sunularak başlıyor düğün. Genel olarak dekorda vintage objeler kullanılıyor, ancak gerçekten eski değil bunlar. Pırıl pırıl. Lavanta kokmuyorlar. Danteller bile...
  4. göz temasi

göz temasi

merhaba, hoslandigim biri var,onu ne zaman görsem ona bakamiyorum. göz temasi kurmak istiyorum ama olmuyor:( bana baktiginda basimi ceviriyorum istemeden. cesaret edip yüzüne bakamiyorum:( cesaretim gelmesi icin ne yapabilirim? off,cokmu utangacim :( cevaplarinizi bekliyorum lüütfen...

Sayfayı Paylaş