gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Mest'ü Hayranım İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

mest ü hayranım mestu hayranım mest ilahisi gözümden yaşlar akmaya başlar ilahisi mestü Mest'ü hayranım zaru giryanım Hem dem lisanım der Allah Allah
    Gözümden yaşlar akmaya başlar
    Cümle kurt kuşlar der Allah Allah
    İrfan isteyen ihsan isteyen
    Canan isteyen der Allah Allah
    İns cin melekler yerler felekler
    Suda semekler der Allah Allah

Mest'ü Hayranım İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sana Hayrandır Efendim İlahisi

Sana Hayrandır Efendim İlahisi

efendim ilahisi Rûhum sana âşık sana hayrandır Efendim Bir ben değil âlem sana kurbandır Efendim. Ecrâm ü felek Levh u Kalem mest-i nigâhın Dîdârına âşık Ulu Yezdândır Efendim. Mahşerde nebîler bile senden medet ister Rahmet diyen âlemlere Rahmandır Efendim. Kıtmîrinim ey Şâh-ı Rusül koğma kapından Asilere lütfun yüce fermândır Efendim.. Ta Arşa çıkar her gece âşıkların âhı Medheyleyen...
  2. sana hayrandır efendim ilahisi

sana hayrandır efendim ilahisi

Rûhum sana âşık sana hayrandır Efendim Bir ben değil âlem sana kurbandır Efendim. Ecrâm ü felek Levh u Kalem mest-i nigâhın Dîdârına âşık Ulu Yezdândır Efendim. Mahşerde nebîler bile senden medet ister Rahmet diyen âlemlere Rahmandır Efendim. Kıtmîrinim ey Şâh-ı Rusül koğma kapından Asilere lütfun yüce fermândır Efendim. Ta Arşa çıkar her gece âşıkların âhı Medheyleyen ahlâkın...
  3. Hayran Kalacaksınız

Hayran Kalacaksınız

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. hayran bırakacak pırlanta yüzükler

hayran bırakacak pırlanta yüzükler

bir pırlanta tek taş tutkusu aldı başını gidiyor tabi olan adamcağızlara oluyor :D Bizim umrumuzda mı sanki alacaklar tabii :seker: tek taşımı kendim mi alacagım :) şimdi sizin gözlerinizi beylerin ceplerini karartacak modeller tek taş degill çok taşş :hhh:...
  5. Dudaklarınızla hayran bırakın

Dudaklarınızla hayran bırakın

Güzellik uzmanları, kadınların dudaklarına makyaj yaparken uygulayacakları bir dizi ipucu ile dikkat çekebileceklerini ve şikayetlerini kapatıcı tüyolarla kusursuz görünebileceklerini belirtiyor. İşte doğu dudak makyajı ve kusursuz ruj kullanımı için ipuçları… Ruju düzgün ve pürüzsüz sürmenin en iyi yolu nedir? Hafifçe gülümseyerek dudaklarınızı gerin ve asla büzmeyin. Soluk renkli...

Sayfayı Paylaş