gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Mesut Yar Düğün Fotoğrafları var mı sizde

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar Mesut Yar evlenmiş diyorlar ben onu evli sanıyordum da bir şaşırdım ki sormayın peki kimle evlendi Mesut Yar merak ettim acaba sitenizde Mesut Yar Düğün Fotoğrafları var mı bakak da görek eşi güzelmi:)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Mesut Yar Düğün Fotoğrafları var mı sizde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yarım Milyonunuz Var mı?

Yarım Milyonunuz Var mı?

Birgün Müslüman memleketlerinden birinde (Mısır'da) bağımsızlık davası için çalışan liderlerden biri, Mustafa Kemal'i görmeye gelmişti. Kendisine: -"Bizim hareketin de başına geçmek istemez misiniz?" diye sordu. Olabilecek şey değildi ama insan yoklamalarını pek seven Mustafa Kemal: -"Yarım milyonunuz bu uğurda ölür mü?" diye sordu. Adamcağız yüzüne bakakaldı....
  2. size uyan var mı?

size uyan var mı?

1_Daha birinci telefon zili çaldığında telefonun başına dikilen ama açmak için ikinci kez çalmasını bekleyen 2_Televizyonda film seyrederken filmin oyuncularıyla muhatap olan (Dur oraya gitme, öldürecekler seni) 3_Cebinden çıkardığı paraların içinde en eskisini özenle arayip bulduktan sonra para üstü veren 4_Gece aşırı nem ve sıcak olmasına rağmen, üzerine örtmese de yanına yorgan alıp...
  3. Mesut Yar Nasıl Zayıfladı

Mesut Yar Nasıl Zayıfladı

mesut yar diyeti mesut yar nasıl zayıfladı nasıl zayıfladı posta ın diyeti ın zayıflama mesut yar nasıl zayıfladı, diyeti, zayıflama, ünlülerin diyet listeleri, mesut yar zayıfladı Ekranların tanıdık yüzü Mesut Yar bildik bileli hep kiloludur...Ama son zamanlarda Mesut Yar karşımıza oldukça zayıf şekilde çıkıyor...Peki ama Mesut Yar kısa zamanda bu kadar kiloyu nasıl verdi......
  4. Mesut Yar Kuruçeşme Divan'da Düğün Yaptı

Mesut Yar Kuruçeşme Divan'da Düğün Yaptı

mesut yar evlendi mesut yar haberleri Bir dönem acıbiber zayıflama hapları ile gündeme gelen başarılı ve sempatik programcı Mesut Yar bu ayın başında Ferda Çekem ile nikahlanmıştı. Sadece nikahla yetinmeyen Yar ve eşi geçtiğimiz gece Kuruçeşme Divan'da düğün yaptı. Ünlü akınına uğrayan düğünler ilgili detaylar, Mesut Yar haberleri şöyle... Sürpriz bir nikahla Fethiye'de hayatlarını...
  5. Mesut Yar Ferda Çekem Çifti Düğün Fotoğrafları

Mesut Yar Ferda Çekem Çifti Düğün Fotoğrafları

mesut yar haberleri mesut yar evlendi Sevgili melekler, geçtiğimiz gün Kuruçeşme Divan'da yapılan bir düğün töreniyle Mesut Yar evlendi. Aslında Haziran başı nikahlanan Mesut Yar Ferda Çekem çifti işin eğlence kısmını da atlamamış oldular. Çifte meleklermekani.com ailesi olarak mutluluklar diliyor ve düğünün fotoğraflarını sizlerle paylaşıyoruz...

Sayfayı Paylaş