gebe
  1. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113

Mesut Yasamak Icin En Kolay Ve Hizli Yol

Konu, 'Çöplük' kısmında smiley tarafından paylaşıldı.

Hepimizin günlük hayatta sorunlar yasadigimiz oluyor, ve hepimizde biliyoruzki dertsiz bas yoktur...
    Varsada cok azdir bence.. ben dertsiz kimseyle karsilasmadim daha :D
    Neyse demek istedigim icin bizim sorunlarimiz oldugunda ilk el acacagimiz ilk calacagimiz kapi yüce Rabbimizdir. O yüzden sizlerle Okumayi unuttugum zikirlerimden birini paylasmak istiyorum. Artik eskisi gibi tekrar okumaya basliyorum bende...

Hergün 48 defa Ya Macidü diye zikir edilirse Rabbim insallah o kisiye Mesut bir hayat bahsedecek

Dualar ve Sureler kitabindan alintidir Arif Pamuk

Mesut Yasamak Icin En Kolay Ve Hizli Yol konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünyanin En Hizli Motoru

Dünyanin En Hizli Motoru

dünyanın en hızlı motoru dünyanın en hızlı 10 motoru dunyanın dünyanin hizli güzel Tomahawk 8.300 cc'lik 10 silindirli ve 500 beygir gücündeki Dodge Viper motoruna sahip. Şimdi bu dev motoru alıp üzerine bir sele ve gidon yerleştirdiğinizi ön ve arka taraflarına da birbirlerine oldukça yakın ikişer dev tekerlek taktığınızı düşünün. İşte Tomahawk neredeyse böyle bir araç. 0-100 Km hızlanması...
  2. Müzik Dinlemenin En Hızlı Ve Kolay Yolu

Müzik Dinlemenin En Hızlı Ve Kolay Yolu

Şarkının ismini hatırlamasanız bile sözlerinden yazsanız dahi tahmini şarkılar sıralanıyor...3 aydır kimin söylediğini ve kim olduğunu bilmediğim bir şarkıyı iki kelimesini yazarak buldum harika bir yer... İşte link
  3. En kolay diyet yolları

En kolay diyet yolları

işte en kolay diyet Fazla kilo sorununuz var sa mutla ka okuyun die başlamak istiyorum.Valla benimde var işte 1 kaç kilo:D:DZayıflamak için her yolu denedim.Zayıfladım ama düzensiz zayıfladım.Melişler bence ne kadar düzenli diyet ve spor yaparsanız çok düzenli kilo verebilirsiniz. Kilo vermenin 2 yolu var düzgün beslenme ve spor. İşte en kolay diyet yolları. Yeme alışkanlığınızı...
  4. Ağır Eşyaları Kolayca Çekmenin En Kolay Yolu!

Ağır Eşyaları Kolayca Çekmenin En Kolay Yolu!

taşınırken pratik bilgiler taşınırken püf noktalar Sevgili melekler, taşınırken iş başa düştüyse ya da eşyaların evdeki yerlerini değiştirmek istiyor ve ağır eşyalar gözünüzü korkutuyorsa size çok basit bir püf noktası vereceğiz. Bu sayede istediğiniz zaman ağır aşyaları çok hafif bir kuvvetle itebilecek, çekebileceksiniz. Nasıl mı? Ortadan ikiye böleceğiniz çiğ patateslerin...
  5. En kolay şekilde siğarayı bırakmanın yolları

En kolay şekilde siğarayı bırakmanın yolları

siğara nasıl bırakılır,siğarayı bırakmanın yolları,siğarayı bırakmak için ne yapmalı,siğarayı bırakma hakkında bilgiler Anadolu Sağlık Merkezi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Esra Sönmez Duman, sigarayı bırakmak için hiçbir zaman çok geç olmadığını söyledi. Dr. Duman, sigaranın bırakıldığı ilk günden itibaren olumlu etkilerinin görülmeye başlayacağına işaret ederek, "Kalp hızınızın ve kan...

Sayfayı Paylaş