gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Met

Konu, 'L-M' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Yani suların kabarması, bolluk, zenginlik pardır. Tam tersi cezir ise parada azalmadır

Met konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Metin AKPINAR

Metin AKPINAR

METİN AKPINAR 1942 yılında İstanbul'da Aksaray'da dünyaya geldi. Babası Mustafa Bey, annesi Nadide Hanım'dır. Aksaray'ın sembollerinden Pertevniyal Lisesi'nde eğitim gördü. 1964 yılında Ulvi Uraz tiyatrosunda "Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım" ilk profesyonel oyununa imza atan Akpınar, 1967 yılında ülkemizin ilk kabare tiyatrosu olan Devekuşu Kabare Tiyatrosu'nun kurucuları...
  2. Metin Işık - Ağla Gözüm

Metin Işık - Ağla Gözüm

gardiyana sordum daha gelen olmadı ne cumalar geçti metin ışık sen gittin gideli kaç cumalar geçti takatim kalmadı sabrım tükendi Ağla gözüm, ağla ağla gülemem bugün Kanayaram kana kana, sızlarsın bugün Dertli sazım, dertli dertli çalarım bugün Ağla gözüm, ağla ağla gülemem bugün x2 Söz vermiştin bana, kaç hafta oldu Çok cumalar geçti, ne görüşler bitti Senden başka kimsem var mıydı benim...
  3. Esmaül Hüsna Ya METİN

Esmaül Hüsna Ya METİN

ya metin ya metin esmaül hüsna işlerin kolaylaşması için dua bir işin kolaylaşması için dua zor işlerin Metin : Çok sağlam, kuvvetli Cenab-ı Hak buyruyor: "Hiç şüphesiz, rızık veren O, metin kuvvet sahibi olan Allah'tır" (1) Metin, güç ve kuvvetli azalmayan, güçsüz düşmeyendir. Bu durum yalnız Allah için geçerlidir. O'nun dışındaki bütün varlıklar, zamanlagüçlerin kaybeder ve...
  4. Metin Yeğin kimdir

Metin Yeğin kimdir

metin yeğin kimdir, hayatı, biyografi, kısaca hayatı, filmleri Metin Yeğin, bir ilke imzasını atmış olan bu yönetmen hakkında sizler için bilgiler sunuyoruz Melek'ler. Dünyada sokak filmleri yapan ilk yönetmenlerden Metin Yeğin, yaklaşık 15 yılda dünyanın dörtte üçünü dolaşarak, sokaklarda gördüklerine ayna tutmaya çalışıyor. Dünyada sokak filmleri yapan ilk yönetmenlerden Metin...
  5. Metin Akpınar'ın ölüm haberi

Metin Akpınar'ın ölüm haberi

metin akpınar öldümü metin akpınar ölüm haberi Bu gün, usta sanatçı Metin Akpınar'ın öldüğüne dair haberler dolaştı. Bende bu haberi duyunca çok üzüldüm bir ustayı daha kaybettik diye ve eve geldim araştırdım ve çok şükür ki haberin asılsız olduğunu öğrendim. Sevgili Melek'ler, büyük usta Metin akpınar ölmedi ve öldüğüne dair çıkan haberlere şu cevabı verdi; Metin Akpınar konuyla ilgili...

Sayfayı Paylaş