gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Metal Thermınox kahve makinesi

Konu, 'Küçük Ev Aletleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Metal Thermınox kahve makinesi Kırılmaz paslanmaz çelik ThermInox sürahi bulunan Metal Thermınox kahve makinesi (10-15 fincan), otomatik kapanma, damla tıpası ve su seviye göstergesi özelliklerine sahiptir.
    Bu kahve makinesi 15 fincana kadar aromalı, sıcak kahve yapmak ve kahve acılaşmadan sıcaklığını saatler boyu korumak için özel olarak tasarlanmıştır. Kahve makinesi, ekstra güvenlik için, kahve olduktan sonra otomatik olarak kapanır. Damla tıpası özelliği sayesinde kahve yapılırken sıcak plakaya damlama olmadan kahve koyabilmenize olanak sağlar.

Teknik özellikler
    # Çıkarılabilir, hareketli filtre
    # Çıkarılabilir, hareketli filtrenin dolması ve temizlenmesi oldukça kolaydır.
    # Paslanmaz çelik ThermInox sürahi ve filtre yuvası
    # Otomatik kapanma daha fazla görünürlük ve güvenlik için.
    # 1000 W güç

Metal Thermınox kahve makinesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. miele kahve makinesi!!!

miele kahve makinesi!!!

kapsül kahve makinası nespresso kapsül nespresso fiyatları süzme kahve makinası Çekirdek kahveyi anında çekip, taptaze ve damak zevkine uygun olarak hazırlayabilen Miele Ankastre Kahve Makinesi, tutkunlarına, günün her saati, taze ve gerçek bir kahve keyfi sunuyor. “Miele’den başkası, yetinmektir” sloganıyla 106 yıldır hayatımızı değiştiren Miele’den yılbaşına yakışan rafine ve şık bir...
  2. Braun AromaPassion Kahve Makinesi KF510

Braun AromaPassion Kahve Makinesi KF510

Braun AromaPassion Kahve Makinesi KF510 • 1100 W ısıtma gücü • 10 fincanlık kapasite • Yüksek ısıda en iyi lezzet için kahve süzme özelliği • Hızlı süzme sistemi • Dışarı açılan filtre bölümü düğmesi • Kireçlenmeyi önleyen, klorin miktarını azaltarak kahvenin lezzetini artıran su filtresi
  3. Braun Impression Line Metal Gövdeli Kahve Makinesi KF600

Braun Impression Line Metal Gövdeli Kahve Makinesi KF600

Braun Impression Line Metal Gövdeli Kahve Makinesi KF600 • 1100 W ısıtma gücü • 10 fincanlık su kapasitesi • Otomatik kapanma özelliği • Damlamayı önleyici sistem • Kahvenin bütün aramasını ortaya çıkaran hızlı süzme sistemi • Kapakta "dök ve kilitle" sistemi • Çıkarılabilen kireç filtresi
  4. Miele ankaste kahve makinesi

Miele ankaste kahve makinesi

Miele ankaste kahve makinesi Miele tarafından geliştirilen ankastre kahve makinesi kahve severler için ideal bir arkadaş. Espresso, kahve, cappuccino ya da latte macchiato, hangisi olursa olsun, her fincanın kişisel tercihe göre hazırlandığı Miele ankastre kahve makinesi herkesi memnun edecektir. Kahvenin mükemmel bir şekilde hazırlanması için sadece çekirdek seçimi değil,...
  5. Delonghi Kahve Makinesi Tavsiyesi

Delonghi Kahve Makinesi Tavsiyesi

delonghi, kahve makinesi, tavsiye ürün, özellikleri, fiyatı, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Kahve makinesi araştırması yaparken bu ürüne gözüm takıldı.Gittim sordum,soruşturdum.Bu modeli çok beğendim. Sizlerin de beğenisine sunmak istiyorum.Bakalım nasıl bulacaksınız? 12 Fincan Kahve Kapasitesi Kahve Yapılırken Bile Termal Karaf Çıkartılabilir, Damlama Asla Yapmaz....

Sayfayı Paylaş