gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Mete Horozlu Bacağından Vuruldu!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

mete horozoğlu mete horozoğlu haberleri

Sevgili melekler, Nefes filmi ve Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisiyle tanınan ünlü oyuncu Mete Horozoğlu baldırından vuruldu! İstanbul Kocamustafapaşa'da Kayıp isimli dizisinin çekimleri sırasında, tartışan iki grupta silahların çekilmesiyle serseri kurşuna hedef olan Horozoğlu, hemen Samatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. İşte detaylar...

mete-horozoglu.jpg

İlk müdahalesi Acil Servis'te yapılan oyuncunun sağ baldırından giren kurşunun bacağı delip çıktığı öğrenildi. Tedavisinin ardından taburcu edilen Horozroğlu, Fatih Asayiş Büro Amirliği'ne giderek şikâyetçi oldu. Horozoğlu, "4-5 arkadaş dizi çekimi için hazırlanıyorduk. Mahallede iki grubun arasında bir olay yaşanmış. Tek bir kurşun geldi. Söylenecek şey, verilmiş sadakamız varmış. Daha kötü bir şey de olabilirdi" dedi. Bu arada çatışan kişilerden Yunus B. ile Cemil A. olaydan sonra yakalandı. Olayda silahla yaralanan Cemil A. Samatya Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

Mete Horozlu Bacağından Vuruldu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zekasına vuruldum

Zekasına vuruldum

Bayramın ikinci günü Kıbrıs Artemis Otel’de sahneye çıkan Ebru Gündeş, "Popstar Alaturka"nın yapımcı ve sunucusu Osmantan Erkır’la ilişkisi hakkında ilk kez konuştu. Gündeş, "Osmantan Bey’le ilişkimizin başlamasındaki en büyük etken kendisinin akıllı ve pratik zekalı olmasıydı. Bu da beni kandırmasına yetti" dedi.
  2. özcan deniz bacağindan vuruldu!

özcan deniz bacağindan vuruldu!

Dün gece Çeşme’de silahlı saldırıya uğrayan Özcan Deniz, ameliyatının ardından bilinci yerine geldiği Uçankuş’a telefonla yaptığı açıklamada sağlık durumunun gayet iyi olduğunu söyledi… Özcan Deniz, “Sahnemi bitirip odama çıkmak için asansöre binerken bir kız imza istemeye geldi. Tam onunla ilgilenirken olay gerçekleşti. Ameliyatım gayet başarılı geçti. Kurşun kalça kemiğimi kırmış ama...
  3. Meni

Meni

Rüyada meni, devamli olan nakit maldir, azi da çogu da articidir. Kendisinden meni çiktigini görse, bu onun için meydana çikacak maldir. Elinde veya yaninda baskasinin menisini oldugunu gören kimse, baskasinin malina kavusur. Nikahli birisi menisinin nikahlisina bulastigini görse, ondan muradina kavusur ve bir hayra isabet eder. Haniminin menisini bulastigini gören kimse, ondan faydalanir....
  4. Sırtımdan vuruldum

Sırtımdan vuruldum

sayın avukatım.ben 12 yıllık evliyim.eşimle anlaşmalı boşanmaya karar verdik daha doğrusu istedi kabul ettim.davamızı açtık.fakat daha ilk mahkeme günümüz bile belli olamadaneşim 17 yaşında bi kızla cinsel münasebette bulunup kızı kaçırmış. kendisi 36 yaşında .kızında rızası var ama reşit değilmiş.şimdi benim bu durumda eşimden maddi manevi tazminat isteme hakkım varmı .beniim hiç bi gelirim...
  5. ali ağaoğlu vurulmuş mu ?

ali ağaoğlu vurulmuş mu ?

Bir arkadaşım ali ağaoğu vurulmuş dedi, doğru mu,birşey olmuş mu? Ne istemişler adamdan acaba?

Sayfayı Paylaş