gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Mete Horozoğlu'ndan Açıklamalar...

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

mete horozoğlu, öyle bir geçer zaman ki, 2011, vatani görevi, açıklamaları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler,
    Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin başarılı oyuncularından Mete Horozoğlu askerlik göreviyle ilgili olarak bazı açıklamalarda bulundu.

Cihangir’de oyuncu arkadaşlarıyla sohbet ederken görüntülenen Mete Horozoğlu, vatani görevini yapmadığına dair haberlere sitem etti. Oyuncu, “Bu ülkede askerden kaçamazsınız. Ben de kaçmıyorum” dedi

22 Haziran’da evlenmeye hazırlanan Horozoğlu’nun ifadesi alınmıştı, hatırlayacaksınız. Bu konu açıldığında oyuncu, önce “Şimdi beni zorla askere göndermeye çalışacaksınız” diyerek sitem etti. Devamında,“Okulumuz devam ediyor. Zaten ben askerlik şubesiyle anlaşma yaptım. Bu ülkede askerden kaçamazsınız. Ben de kaçmıyorum” açıklaması geldi.

’Öyle Bir Geçer Zaman Ki’ dizisinin sezon finali sorulduğundaysa oyuncu, “Siz ne biliyorsanız ben de aynısını biliyorum. Benim sahnelerim bitti ama final hakkında bilgim yok” şeklinde konuştu.

Horozoğlu, yaza sinema filmi sıkıştırmayı planlıyor: “Biraz yoruldum ama sinemadan da kopamam. Orada oynamak anlatılamayacak kadar farklı bir duygu.”

Mete Horozoğlu'ndan Açıklamalar... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meni

Meni

Rüyada meni, devamli olan nakit maldir, azi da çogu da articidir. Kendisinden meni çiktigini görse, bu onun için meydana çikacak maldir. Elinde veya yaninda baskasinin menisini oldugunu gören kimse, baskasinin malina kavusur. Nikahli birisi menisinin nikahlisina bulastigini görse, ondan muradina kavusur ve bir hayra isabet eder. Haniminin menisini bulastigini gören kimse, ondan faydalanir....
  2. MEnde cELDUmmm....

MEnde cELDUmmm....

selam arkadaslar bende geldim artik aranizdayim maksadim guzel vakitler gecirmek guzel paylasimlarda bulunmak sizde kabul ederseniz araniza cok mutlu olacagim... :party::party::party::party:
  3. Mete Horozoğlu'nun yakalama emri kaldırıldı!

Mete Horozoğlu'nun yakalama emri kaldırıldı!

mete horozoğlu tutuklandı mete horozoğlu, yakalama emri, savcılık, haberleri, son durum Magazin dünyasına dün bomba gibi düşen "Mete Horozoğlu yakalandı" haberi, tüm hayranlarını şoke etmişti. Zira bu gün ki haberlere göre ise o yakalam emri savcılık tarafından kaldırıldığı yolundadır. Şimdi gelin o haberin detaylarını öğrenelim Melek'ler. Yurtdışına çıkış yapacağı sırada,...
  4. deyimlerin açıklamaları

deyimlerin açıklamaları

deyimlerin anlamlarını bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim
  5. Meme Protezi

Meme Protezi

meme protezi nedir,meme protezini kimler kullanabilir,meme protezi ,meme protezi nasıl kullanılır,mastektomi sonrası meme protezi,meme protezi ameliyatı,meme protezi fiyatı,meme protezi çeşitleri Protez; olmayan bir şeyin yerini doldurmaktır. Meme protezi ameliyat nedeniyle memesi alınan veya estetik kaygısı olan bayanlara yapılan bir işlemdir. İki türlü protez vardır; kas altı ve kas...

Sayfayı Paylaş