gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Mete Okay Sessizliğini Bozdu

Konu, 'Magazin' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

ebru destan mete okay haberleri ebru destan mete okay evlendi resimleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar.

http://www.meleklermekani.com/magazin/197814-ebru-destan-mete-oktay.html ın 1.5 ay önce evlendiğini biliyorunuzdur melekler :)

Mete Okay sessizliğini bozdu melekler. Ailesi Hakkında Çıkan haberlerin asılsız olduğunu açıkladı. İstenmeyen Gelin oldu bizim survivor güzeli Ebru Destan Hakkında Çok yazıldı çok sölendi ama Mete Okay Daha fazla kendini tutamadı ve şöle devam etti ;

"Ebru’yla sevgi ve samimiyet temelli bir evlilik yaptık. Ailem de bu kararımıza saygı duydu ve evliliğimin sonuna kadar arkasında durdu. Biz bağları çok kuvvetli bir aileyiz. Bugüne kadar aileme karşı hep sorumlu, işinde gücünde biri oldum. Aynı şekilde muhterem annem, babam ve kardeşlerim de hep yanımda oldular. Aile hayatımı medya önünde tartışmayacak bir kişilikte olduğum için bugüne kadar hep sustum. Ailemi rencide edici haberlerin ardı arkası kesilmeyince konuşmaya karar verdim. Öncelikle şunu belirtmeliyim ki; haberlerin tamamı asılsız. Ve devam ederse avukatımız Aydın Kurban yasal işlemleri başlatacak. " dieye sözlerini bitirdi.

Ne diyelim Allah Yardımcıları olsun eğer gerçekten Ebru Destan İstenmeyen gelinse işleri zor :)

Mete Okay Sessizliğini Bozdu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ünlü şarkıcı Britney Spears uzun süren sessizliğini bozdu.

Ünlü şarkıcı Britney Spears uzun süren sessizliğini bozdu.

britney spears röportaj asstraffıc Ünlü şarkıcı Britney Spears uzun süren sessizliğini bozdu... Ünlü şarkıcı Britney Spears eşi Kevi Federline'dan ayrıldığından bu yana ilk kez röportaj verdi. Amarikan magazine dergisi OK iki senedir röportaj vermeyen Britney Spears'ı ikna etmeyi başardı. BRITNEY NELER DEDİ? Oğulları Jayden ve Preston'ın eğlence sektöründe kariyer yapmasını istyemiyor...
  2. Fethullah Gülen sessizliğini bozdu

Fethullah Gülen sessizliğini bozdu

Fethullah Gülen Türkiye'ye dönecek mi? Uzun süren sessizliğini bozan hoca merak edilen konulara cevap verdi. Fethullah Gülen şu aşamada Türkiye'ye dönmeye niyeti yok. Ergeknekon davası sanıklarının GATA'ya kendilerini atmasını da "Ergenekon'da bir 'GATA'kulli var" sözleriyle değerlendiriyor. Sabah yazarı Mahmut Övür bazı gazetecilerle birlikte Amerika'da yaşayan Gülen hoca ile...
  3. Mahsun Kırmızıgül sessizliğini bozdu

Mahsun Kırmızıgül sessizliğini bozdu

mahsun kırmızıgül, 2011 haberleri, sevgilisi, hakkında konuştu detayları burada arkadaşlar Magazin basınında dün ki haberlerde, yeni sevgilisi ile resimleri çarşaf çarşaf yayınlanan Mahsun Kırmızıgül sessizliğini bozmuş Melek'lerim. Bakalım mahsun neler konuşmuş:) Geçtiğimiz gün Göcek’te yabancı bir güzelle sarmaş dolaş görüntülenen Mahsun Kırmızıgül, eski aşkı Mine Cangal’ın ağır sözlerini...
  4. Tom Cruisle Boşanma Arifesinde Olan Katie Holmes Sessizliğini Bozdu....

Tom Cruisle Boşanma Arifesinde Olan Katie Holmes Sessizliğini Bozdu....

Katie Holmes Haberi Katie Holmes-Tom Cruise Boşanma Tom Cruisle 6 yıllık bir evlilikten sonra boşanmaya karar veren Katie Holmes psikolojisinin dahi bozulduğunu oğlunu almak için elinden geleni yapacağını açıkladı...İşte haberin detayı.. Katie Holmes Sessizliğini Bozdu Tom Cruise'la boşanma arifesinde olan Katie Holmes: Beni robota dönüştürdü, kişiliğimi kaybettim! diyor. Büyük...

Sayfayı Paylaş