gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Metin Akpınar öldümü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Metin Akpınar öldümü ? Arkadaşlar bu gün duydum Metin Akpınar öldümü bu konuda haberi olan var mı inş ölmemiştir ya :S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

3. dünüş

dünüş Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    aaa ölmemiştir inşlh ama öyle bişey duymadım ben

Metin Akpınar öldümü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Metin AKPINAR

Metin AKPINAR

METİN AKPINAR 1942 yılında İstanbul'da Aksaray'da dünyaya geldi. Babası Mustafa Bey, annesi Nadide Hanım'dır. Aksaray'ın sembollerinden Pertevniyal Lisesi'nde eğitim gördü. 1964 yılında Ulvi Uraz tiyatrosunda "Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım" ilk profesyonel oyununa imza atan Akpınar, 1967 yılında ülkemizin ilk kabare tiyatrosu olan Devekuşu Kabare Tiyatrosu'nun kurucuları...
  2. Met

Met

Yani suların kabarması, bolluk, zenginlik pardır. Tam tersi cezir ise parada azalmadır
  3. Ali Güven - Gönlün Öldümü

Ali Güven - Gönlün Öldümü

bir hatalar zinciriydin artık yettı sen kendini ele verdin işin bittı incittiğin gururumdu anlayamazsın sen yalandan ibaretsin üslanmazsın ağla sıra sende şimdi bende fırtına dindı burunun kafdağından söyle ne zaman indi yolda görsem bile tanımam artık taş kalbin giderken bana sordu mü aşk dilenme benden sen çoktan oldun bitirdin askı gönül oldu mü?
  4. Metin Akpınar kimdir

Metin Akpınar kimdir

metin akpınar kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, kısaca hayatı hakkında özetler burada arkadaşlar. Günümüz de "Papatyam" dizisi ile hayranlarıyla buluşan usta ve dev isim Metin Akpınar hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler. Gerçek Adı: Metin Akpınar Doğum Yeri: Aksaray, İstanbul Doğum Tarihi: 02.11.1942 Onu Ünlü Yapan Ne? Devekuşu Kabare...
  5. Karadayı Dizisinde Melih Öldümü?

Karadayı Dizisinde Melih Öldümü?

karadayı dizisi son bölüm, karadayı son bölümde neler oldu, karadayı melih öldümü ATV ekranlarının soluksuz izlenen dizisi "Karadayı" 24 Şubat akşaım oynadığı bölümü ile izleyici ekran başına kilitledi. Oldukça heyecanlı geçen dizi de Mahir Kara babasını hapisten kaçırıyor ve ailesi ile birlikte yurtdışına kaçmak için kibrit Yasin'in mekanın da bekliyordu. Bu esnada oraya gelen...

Sayfayı Paylaş