Metin Akpınar'ın ölüm haberi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru Kayıt:

metin akpınar öldümü metin akpınar ölüm haberi

Bu gün, usta sanatçı Metin Akpınar'ın öldüğüne dair haberler dolaştı. Bende bu haberi duyunca çok üzüldüm bir ustayı daha kaybettik diye ve eve geldim araştırdım ve çok şükür ki haberin asılsız olduğunu öğrendim. Sevgili Melek'ler, büyük usta Metin akpınar ölmedi ve öldüğüne dair çıkan haberlere şu cevabı verdi;

Metin Akpınar konuyla ilgili olarak; "Çok şükür sağım. Bunu neden yapıyorlar anlamıyorum. Daha önce de bir çok ünlüye öldürmüşlerdi. Bu yapılanlar çok tehlikeli" dedi. (Hürriyet)

Metin Akpınar'ın ölüm haberi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ölüm Haberi Duyunca

Ölüm Haberi Duyunca "Ölümün kendine hâs bir büyük korkusu vardır. Sizden birinize bir kardeşinin ölüm haberi geldiğinde şöyle desin: "Biz Allah'a aidiz ve tekrar O'na dönücüleriz. Ey Rabbimiz! Onu sâlihlere ilhak et, ve zürriyetine...
  2. Met

Yani suların kabarması, bolluk, zenginlik pardır. Tam tersi cezir ise parada azalmadır
  3. ölüm haberi alınca söylenicek dua..

ölüm duasi ölüm dualari haberi alınca okunacak dua haberi alındığında okunacak dua duası Ölüm Haberi Duyunca "Ölümün kendine hâs bir büyük korkusu vardır. Sizden birinize bir kardeşinin ölüm haberi geldiğinde şöyle desin: "Biz Allah'a aidiz ve tekrar O'na dönücüleriz. Ey Rabbimiz! Onu sâlihlere ilhak et, ve zürriyetine geride kalanlarla beraber halef ol, yani muîn ol, onu ve...
  4. Erol Günaydın Öldü mü Son haberler 2012

Kadıköy Acıbadem Hastanesi'nde yoğun bakım ünitesine alınan Erol Günaydın'ın kızı Günfer Günaydın, "Babam akciğer enfeksiyonu geçirmişti. 3 gün yoğun bakımda kaldı. Dün normal odaya alınmıştı. Bugün tekrardan fenalaştı. Şimdi karbondioksit değerleri yüksek olduğundan tekrardan yoğun bakım altında tutuluyor. Bilinci yerinde. Bugün aynı zamanda babamın doğum günü. Müjdat Gezen ve Rasim...
  5. "Müslüm Gürses Öldü" Açıklaması ve Son Haberler!

Bu konu, Müslüm Gürses Hayatını Kaybetti haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 3 aydır yoğun bakımda tedavi gören arabesk müziğin duayeni Müslüm Gürses'ten kötü haber var. Dakikalar önce Sağlık Bakanı twitter adresinden sanatçının hayatını kaybettiğini duyurdu. Ancak hastaneden yapılan açıklama ise sanatçının durumunun iyi olmadığı ve makinalara bağlı olarak yaşatıldığı...

Sayfayı Paylaş