gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Metin Aksu Resimleri Tuğba Ekincinin sevgilisi

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Metin Aksu Fotoları Metin Aksu Fotoğrafları

Ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci'nin sevgilisi Metin Aksu resimleri görsellerini bu sayfamızda siz Melek'lerimize ve misafirlerimize sunuyoruz. Metin Aksu kimdir bilmiyorum şuan ama bildiğim şey şarkıcı Tuğba Ekinci sevgilisi olduğudur:) Bunuda tabi ki magazin haberlerinden öğrendim. İşte Melek'ler, Metin Aksu fotoğrafları sizleri bekler:)

Metin Aksu Resimleri Tuğba Ekincinin sevgilisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ekinci

Ekinci

Rüyada görülen ekinci, iyi amel isleyen bir kimsedir. Eger ektigi sey, bitmis ve yesermis ise, rüyayi gören kimse kötü is sahibi ise tevbe eder. Rüyada ekinci görmek, ucuzluk ve bolluktur
  2. Tuğba Ekinci canını zor kurtardı

Tuğba Ekinci canını zor kurtardı

Ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci, dün gece Kuum otel’deki Ajda Pekkan konserinde yaşanan hadise hakkında bilgi verdi. Ekinci yaşanan olayların kendisiyle alakasının olmadığını belirterek Fatma Fatoş Güner adlı bayanın sahneyi göremediği bahanesiyle saçından çektiğini ve olayların büyüdüğünü söyledi. Kendisine sataşan bayanın geçmişte de bu tip hareketleri olduğunu söyleyen Tuğba Ekinci, Güner'in...
  3. Tuğba ekinci demet akalın'a fena yüklendi..

Tuğba ekinci demet akalın'a fena yüklendi..

tuğba ekinci resmi web sitesi Nedir bu ünlülerin kamuflaj merakı anlamıyorum...Neyse konumuza geçelim 'ASKERDEN İZİN AL, ÖYLE GİY' Konserlerine askeri elbiseyle çıkmayı alışkanlık haline getiren Tuğba Ekinci, geçenlerde asker desenli şort giyen Demet Akalın’ı ikaz etti. Tuğba, “Ben çok fazla askerle, paşalarla yan yana geldim. Kendilerine bu tarz bir kıyafetle sahneye çıkıp...
  4. Tuğba Ekinci Bakın Nasıl Çıkmış Sahneye

Tuğba Ekinci Bakın Nasıl Çıkmış Sahneye

tuğba ekinci tuğba ekinci donla tugba ekinci, haberleri, sahneye çıktı, nasıl çıktı haberi burada hanımlar Meleklerim Donla sahneye çıktı Tugba Hanım Tuğba Ekinci, mayoyla sahneye çıkan Beyonce, Rihanna, Lady Gaga, Ajda Pekkan ve Hande Yener gibi isimlere fark attı. Ekinci önceki akşam İstanbul’da verdiği konserine dantelli iç çamaşırıyla çıktı. 'YAZA MERHABA' PARTİSİNDEYDİ Popçu Tuğba...
  5. Tuğba Ekinci stüdyoyu terk etti!

Tuğba Ekinci stüdyoyu terk etti!

TV8 ekranlarında yayınlanan Disko Kralı programına konuk olan Tuba Ekinci programın sonlarına doğru canlı yayını terk etti. Katıldığı program ve organizasyonlarda adından söz ettirebilmek için sivri çıkışlar yapan Tuğba Ekinci, Okan Bayülgen’i kullanmayı da ihmal etmedi. Programın başından itibaren sürekli diğer konuklarla laf dalaşına giren Ekinci, programın kapanış şarkısını yapmak istedi....

Sayfayı Paylaş