gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

Metin Arolat bıçaklandı ve '' Bıçaklandığımı Annem Duymasın'' dedi...

Konu, 'Çöplük' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Metin Arolat Bıçaklandı
    Metin Arolat Haberleri
    Metin Arolatı hepimiz tanırız heralde...Eğer tanımayan meleklerimiz varsa işte Metin Arolat..Bir bıçak kazası gecirmiş gecmiş olsun diyelim...

"Bıçaklandığımı Annem Duymasın"

Popçu Metin Arolat dün kavga ayırmak isterken bıçakla bacağından yaralandı.

Popçu Metin Arolat dün bir kavgayı ayırmak isterken bıçakla bacağından yaralandı. Arolat, Twitter'a şöyle not düştü: Gayet iyiyim ben. Şimdi annemin kulağına gidecek, yüreğine inecek! Olaya da bıçaklanma değil, çizik diyelim!

Metin Arolat bıçaklandı ve '' Bıçaklandığımı Annem Duymasın'' dedi... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Annem bi akşam ben yatıyorum dedi ve ''hemen''yattı........... :(

Annem bi akşam ben yatıyorum dedi ve ''hemen''yattı........... :(

annemle yattım annemle yattım hikaye babamla annem ve ben hikaye annem ve ben hikayeleri BEN YATIYORUM Akşam annemle babam televizyon seyrediyorlardı. Annem, "Geç oldu," dedi, "zaten yorgunum, ben yatıyorum." Annem kalktı, mutfağa gitti. Çerez-meyve tabaklarını çalkaladı kaldırdı. Sabaha hazır olsun diye çaydanlığı doldurdu, demliğe çay koydu. Şekerliğe baktı, dibinde...
  2. Metin Arolat Kimdir...Hayatı...Biyografisi..

Metin Arolat Kimdir...Hayatı...Biyografisi..

Metin Arolat Kimdir Metin Arolat Hayatı Metin Arolat Biyografisi Metin Arolatı tanımayan meleklerimiz varsa işte kimdir hayatı...İzmir,Yine Bir Başıma,Dert Değil Şarkılarını dinlemişsnizdir...Sizlere geçtiğimiz zamanlarda da Metin Arolat haberi yayınlamıştık işte sizinle onu paylaşıyorum... Metin AROLAT 28 Mayıs 1972 Tarihinde İzmir’de dünyaya geldi.Anne tarafından Çerkez Baba...
  3. Metin Arolat 'Bıçaklandım' Dedi Yalan Çıktı...

Metin Arolat 'Bıçaklandım' Dedi Yalan Çıktı...

Metin Arolat Bıçaklandı Metin Arolat Haberi Metin Arolatın geçen günlerde bıçaklandı haberini vermiştik sizlere....Şimdide yalan olduğu ortaya çıktı....Böyle yalan haberler neden çıkar hiç anlamam :D:D Ne yapmaya çalışıyorlar acaba merak ediyorum....Ya da reklamdır ne dersiniz... Arolat 'BIÇAKLANDIM' Dedi Yalan Çıktı Metin Arolat'ın Twittter'dan duyurduğu yandım bıçaklandım haberi tam...
  4. Volga Tamöz Metin Arolat Dert Değil Şarkı Sözü yazarmısınız

Volga Tamöz Metin Arolat Dert Değil Şarkı Sözü yazarmısınız

Volga Tamöz Metin Arolat Dert Değil Şarkı Sözü bir zamanların en güzel şarkılarından biri olan Metin arolatın söylediği Dert Değil şarkısının sözlerini yeniden hatırlayalım ve unuttuysak ezberliyelim istiyorum :)

Sayfayı Paylaş