gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Metin Arolat 'Bıçaklandım' Dedi Yalan Çıktı...

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Metin Arolat Bıçaklandı Metin Arolat Haberi

Metin Arolatın geçen günlerde bıçaklandı haberini vermiştik sizlere..
    ..Şimdide yalan olduğu ortaya çıktı....Böyle yalan haberler neden çıkar hiç anlamam :D:D Ne yapmaya çalışıyorlar acaba merak ediyorum....Ya da reklamdır ne dersiniz...

Arolat 'BIÇAKLANDIM' Dedi Yalan Çıktı

Metin Arolat'ın Twittter'dan duyurduğu yandım bıçaklandım haberi tam bir fiyasko çıktı...

Ünlü Şarkıcı Metin Arolat hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı.

Metin Arolat dün kavga eden komşularını ayırırken bıçaklandığını söylemişti. Sarıyer Emniyet Müdürülüğü bıçaklama haberi üzerine harekete geçti.

Metin Arolat olayın büyümesiyle korkup geri adım attı. Yazdığı Tweetlerin şaka olduğunu söyledi.

Metin Arolat'ın bu şakasının arkasında Twitter'da takipçisi sayısını artırmak olduğu söyleniyor. Ancak haberin yalan olmasının ardından ünlü şarkıcı var olan hayranlarını da kaybetme tehlikesi yaşıyor.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Eee olacağı buydu. Reklam yapmak için yalan söylersen, evet adın gündeme gelir ama hayranların da kaçabilir.

LaViNYaM bunu beğendi.
  3. melekinci

melekinci Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    bu ünlülerin bütün derdi reyting yapmak

LaViNYaM bunu beğendi.
  4. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Eeeee Yahudilerin bir atasözü var ya ''Reklamın iyisi kötüsü olmaz '' diye :D:D
    Çok çirkin çook !

LaViNYaM bunu beğendi.
  5. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    bencede çok çirkin valla aynen katılıyorum hepinize:D:D

Metin Arolat 'Bıçaklandım' Dedi Yalan Çıktı... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emirkan - Yalan Dedim

Emirkan - Yalan Dedim

Yalan dedim duyunca, yalan dedim Sevmedi dediler, yalan dedim Gün gelir ayrılık biter Döner yine bana koşar dedim Gün gelir bu hasretlik biter Alır beni koynuna yatar dedim Gel deli sevdalarıma Gelde bitsin bu fırtına Sen cana cansın ayrılamazsın Aşkımı benden alamazsın Çınlar sesin kulağımda her an Ağlarım ben zaman zaman Yolum sensin bu son durak Kara yazım, kadere bak...
  2. Hastayım dedi beyinsiz çıktı..

Hastayım dedi beyinsiz çıktı..

Gerginlik ve halsizlik şikayetiyle hastaneye giden kadın yarım beyinli olduğunu öğrendi. Çin'de 39 yaşındaki bir kadın, gerginlik ve halsizlik şikayetiyle gittiği hastanede yarım beyinli olduğunu öğrenince ne yapacağını şaşırdı. Hastanenin nöroloji uzmanı Zhang Linhong, “Hastanın sinir sisteminde herhangi bir sorun var mı?” diye MR çekti ve beynin sadece sağ lobunun olduğunu gördü. Linhong,...
  3. Metin Arolat Kimdir...Hayatı...Biyografisi..

Metin Arolat Kimdir...Hayatı...Biyografisi..

Metin Arolat Kimdir Metin Arolat Hayatı Metin Arolat Biyografisi Metin Arolatı tanımayan meleklerimiz varsa işte kimdir hayatı...İzmir,Yine Bir Başıma,Dert Değil Şarkılarını dinlemişsnizdir...Sizlere geçtiğimiz zamanlarda da Metin Arolat haberi yayınlamıştık işte sizinle onu paylaşıyorum... Metin AROLAT 28 Mayıs 1972 Tarihinde İzmir’de dünyaya geldi.Anne tarafından Çerkez Baba...
  4. Metin Arolat bıçaklandı ve '' Bıçaklandığımı Annem Duymasın''  dedi...

Metin Arolat bıçaklandı ve '' Bıçaklandığımı Annem Duymasın'' dedi...

Metin Arolat Bıçaklandı Metin Arolat HaberleriMetin Arolatı hepimiz tanırız heralde...Eğer tanımayan meleklerimiz varsa işte Metin Arolat..Bir bıçak kazası gecirmiş gecmiş olsun diyelim... "Bıçaklandığımı Annem Duymasın" Popçu Metin Arolat dün kavga ayırmak isterken bıçakla bacağından yaralandı. Popçu Metin Arolat dün bir kavgayı ayırmak isterken bıçakla bacağından yaralandı....
  5. Volga Tamöz Metin Arolat Dert Değil Şarkı Sözü yazarmısınız

Volga Tamöz Metin Arolat Dert Değil Şarkı Sözü yazarmısınız

Volga Tamöz Metin Arolat Dert Değil Şarkı Sözü bir zamanların en güzel şarkılarından biri olan Metin arolatın söylediği Dert Değil şarkısının sözlerini yeniden hatırlayalım ve unuttuysak ezberliyelim istiyorum :)

Sayfayı Paylaş