gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Metin Işık - Melek Yüzlü Sahtekar

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

metin ışık melek yüzlü şeytan metin ışık hopaşinanay ben seni canımdan çok sevmedim mi ben seni canımdan çok sevmedimmi güzelim hayat kadını elimi açtım da yalvardım mevlaya dileğim bir sendin istedim duamda
    sevgili hasreti çekmek zor güzelim
    ağlattın ağlattın tükendim sonunda

ben seni canımdan çok sevmedim mi güzelim
    ben sana ömrümü vermedim mi güzelim
    ben sana kendimi kul köle ettim de
    sen bana mutluluğu çok gördün güzelim

laylaylom galiba sana göre sevmeler
    hopaşinanay galiba sana göre sevilmeler
    uğramaz mı semtine ayıplar utanmalar
    duysalar elalem sana ne söyler

son sözümü söyleyim benden sabır bekleme
    zaten dertle doluyum bir dert daha ekleme
    sende kadir kıymet yok senin sevgin bu kadar
    benden sana elveda melek yüzlü sahtekar

ben seni canımdan çok sevmedim mi güzelim
    ben sana ömrümü vermedim mi güzelim
    ben sana kendimi kul köle ettim de
    sen bana mutluluğu çok gördün sevgilim

laylaylom galiba sana göre sevmeler
    hopaşinanay galiba sana göre sevilmeler
    uğramaz mı semtine ayıplar utanmalar
    duysalar elalem sana ne söyler

Metin Işık - Melek Yüzlü Sahtekar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Met

Met

Yani suların kabarması, bolluk, zenginlik pardır. Tam tersi cezir ise parada azalmadır
  2. Metin Işık - Kader

Metin Işık - Kader

Ne yaptımki sana kader Çıktın yoluma oldun engel Adaletin bu mu senin Benim için bir karar ver Ne yaptımki sana kader Çıktın yoluma oldun engel Adaletin bu mu senin Benim için bir karar ver Son sözüm budur devam et Ciğerlerin bir bir sök at Sen işsiz kalmazsın elbet Bulup birin yakan kader Bulup birin harcan kader Ben bilirdim sonum buydu Bana mutluluklar yoktu Nerde şaştıda güldürdü...
  3. Metin Işık - Ağla Gözüm

Metin Işık - Ağla Gözüm

gardiyana sordum daha gelen olmadı ne cumalar geçti metin ışık sen gittin gideli kaç cumalar geçti takatim kalmadı sabrım tükendi Ağla gözüm, ağla ağla gülemem bugün Kanayaram kana kana, sızlarsın bugün Dertli sazım, dertli dertli çalarım bugün Ağla gözüm, ağla ağla gülemem bugün x2 Söz vermiştin bana, kaç hafta oldu Çok cumalar geçti, ne görüşler bitti Senden başka kimsem var mıydı benim...
  4. Sahtekar film tanıtımı

Sahtekar film tanıtımı

sahtekar filmi sahtekar filminin sonu FİLMİN FRAGMANINI AŞAĞIDAN İZLEYEBİLİRSİNİZ ARKADAŞLARIM. 360304 Sahtekar Açıkçası Sahtekar filmini sinemada izlerken Angelina Jolie'ı tanımakta zorlandım. O seksi ve cazibeli kadın nasıl olurda bu kılık kıyafete girip böyle bir oyunculuk böyle bir karakter canlandırabilir anlamakta baya zorlanmıştım. Bilemiyorum Angelina Jolie Sahtekar filmindeki...
  5. Geniş Ailede Çalan Metin Işık-Ağla Gözüm

Geniş Ailede Çalan Metin Işık-Ağla Gözüm

Metin Işık-Ağla Gözüm Ağla gözüm, ağla ağla gülemem bugün Kanayaram kana kana, sızlarsın bugün Dertli sazım, dertli dertli çalarım bugün Ağla gözüm, ağla ağla gülemem bugün x2 Söz vermiştin bana, kaç hafta oldu Çok cumalar geçti, ne görüşler bitti Senden başka kimsem var mıydı benim yar Yar bana dağlar taşlar bile ağladı Gardiyana sordum daha gelen olmadı Sen gittin gideli güneşim...

Sayfayı Paylaş