gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

metin ışk - İnsan Gelmezmi

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

kım demıs kı derman tabibten gelir...ayakta yuruyen hasta gibiyim...ben o yardan sozumu aldım alalı yerdemı goktemı yasta gibiyim... insan gelmez mı.. selam sarmaz mı... kelam etmezmı.. mı canan gelmez mı..artık yetmez mı.. selam salmaz mı.. haber vermez mı.. canan gelmezmi

varlıgım var iken dostum cogudu aman aman aman aman..ayrılamam diyen yarım var idi ...yapragım dokuldu dalım kurudu... sen gideli son nefeste gibiyim..hasta gibiyim

insan gelmez mı.. selam sarmaz mı... kelam etmezmı.. mı canan gelmez mı..artık yetmez mı.. selam salmaz mı.. haber vermez mı.. canan gelmezmi

metin ışk - İnsan Gelmezmi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Metin AKPINAR

Metin AKPINAR

METİN AKPINAR 1942 yılında İstanbul'da Aksaray'da dünyaya geldi. Babası Mustafa Bey, annesi Nadide Hanım'dır. Aksaray'ın sembollerinden Pertevniyal Lisesi'nde eğitim gördü. 1964 yılında Ulvi Uraz tiyatrosunda "Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım" ilk profesyonel oyununa imza atan Akpınar, 1967 yılında ülkemizin ilk kabare tiyatrosu olan Devekuşu Kabare Tiyatrosu'nun kurucuları...
  2. Met

Met

Yani suların kabarması, bolluk, zenginlik pardır. Tam tersi cezir ise parada azalmadır
  3. metin ışk - Ağla Gözüm Ağla

metin ışk - Ağla Gözüm Ağla

Ağla gözüm, ağla ağla gülemem bugün Kanayaram kana kana, sızlarsın bugün Dertli sazım, dertli dertli çalarım bugün Ağla gözüm, ağla ağla gülemem bugün x2 Söz vermiştin bana, kaç hafta oldu Çok cumalar geçti, ne görüşler bitti Senden başka kimsem var mıydı benim yar Yar bana dağlar taşlar bile ağladı Gardiyana sordum daha gelen olmadı Sen gittin gideli güneşim hiç doğmadı yar Takatim...
  4. ♥.....αѕi_мєℓєk..köşeme gelmezmisiniz...♥

♥.....αѕi_мєℓєk..köşeme gelmezmisiniz...♥

asi melekler Köşeme hoşgeldinizz....(= (= Kimbilir... Kimbilirr...Mekanların en güzell kokanı cennet kokunla birlikte uyuyorum Yastığını saçlarınmışcasına kokluyor Yorganına bedenincesine sarılıyorum Bütün oda sen kokuyor Nekadarda temizz nekadarda masum kokunn Günahlarına sarıliyorumm Oyalarcasına biraz,birazda severcesine Günahlarını bile sevebiliyorum... Biraz ölüm kokuyor odann...
  5. Metin Çekmez kimdir

Metin Çekmez kimdir

metin çekmez kimdir metin çekmez hayatı metin çekmez kimdir, hayatı, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, biyografi, filmleri "Binbir Gece" adlı dizide başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine toplayan usta oyuncu Metin Çekmez hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda. (d. 26 Temmuz 1945 - İstanbul) Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu. Özel Gazetecilik mezunu olan sanatçı, 1962...

Sayfayı Paylaş