gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Metin Özülkü - Bir Yemin Uğruna

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Ya bir gün dönersem elimi eteğimi çekersem dünya halinden Vazgeçersem sonu belli olmayan muammalı yollardan
    Bilmem bulur muyum seni olduğun gibi bıraktığım o elde
    Bilemem bilmem yine benim için dalar gider mi gözlerin

Bir yemin uğruna vururum kendimi bak şimdi
    Acır bana kahretsin unut gitsin&ölümüne geldim

Metin Özülkü - Bir Yemin Uğruna konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Metin Özülkü - Yandı Gönlüm

Metin Özülkü - Yandı Gönlüm

Yalan değilim hazır değilim Senden sonra olanlara razı değilim Mecbur değilim senden arta kalanlara Ömür boyu seninleydim isterdim inanmak Boşver beni ah bir utan bana yaklaşma Yandı gönlüm bir masaldı gözümü aldı Dumanı sardı sevdim eller eller aldı Bir yalanmış bana külü kaldı Yandı gönlüm bir masaldı gözümü aldı Dumanı sardı sevdim eller eller aldı Bir yalanmış bana külü kaldı. Yalan...
  2. Metin Özülkü - Unutulmuş Muydum?

Metin Özülkü - Unutulmuş Muydum?

gittin sen bana gitmek için gelmiştin geride yavaş yavaş eriyen bir kurşun bıraktın bıraktığın şekilden çok daha başkasına bürünen ve bir daha asla eskisi gbi olamayacak bir kurşun gerçekten birdaha hiçbirşey eskisi gibi olmadı kısa bir hüzünden sonra geldim geri döndüm sana seviştin mi, değiştin mi beni,yeni bir umutla kimbilir kimler aklını çeldi gördüğüne sevinmedin mi beni...
  3. Metin Özülkü - Seninle Olmak Var Ya

Metin Özülkü - Seninle Olmak Var Ya

Öyle deli gibi esme başım dönüyor Hasretini verme baharın yerine Öyle arada bir bakma içim gidiyor Gözyaşımı derme gülümün yerine Ölüm olda düş peşime ecel olda al başımı Eriyor içim yanıyor giderek Yinede dayanamam sana ben Ölüm olda düş peşime ecel olda al başımı eriyor içim yanıyor giderek yinede dayanamam sana ben kim bilir kaç yıl daha böyle canım yanacak seninle olmak var ya yeniden...
  4. Metin Özülkü - Böyle Aşk Olmaz

Metin Özülkü - Böyle Aşk Olmaz

yanıyorum derdime kendim ettim kendime metin özülkü çocuk şarkıları Ne acılar gördüm uzun zamandır Mutluluk bir yerde pembe rüyadır Aşka isim koyma bence yalandır Bir güzel gördün mü başa beladır Yanıyorum derdime Kendim ettim kendime Ne olur beni sen de Bırakıp gitme Yanıyorum derdime Kendim ettim kendime Sevgilim beni sende Bırakıp gitme Sana benim ahım tutmaz Böyle aşk olmaz Kırkım çıksa...
  5. Eda Metin Özülkü Fenerbahçe Marşları

Eda Metin Özülkü Fenerbahçe Marşları

Eda Metin Özülkü Fenerbahçe Marşları 2007 SANATÇI ADI : Eda - Metin Özülkü ALBÜM ADI : Fenerbahçe Marşları YIL : 2007 COVER: ALBÜMDEKİ PARÇALAR: 1- Geliyor Geliyor FB 2- Hep Destek Tam Destek 3 -Tek Söz FB 4- Alemlerin Kralı 5 -Canıma Can 6 -Lay Lay 7- FB Affetmez 8 -Boşu Boşuna 9- Kime Gönül Verdik 10 -Çıkıs Yok 11- Fenerbahçem

Sayfayı Paylaş