gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Metin Özülkü'den Star Yarışmalarına Veryansın!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

metin özülkü, veryansın etti, şarkı yarışmalarına tepkisi, neler dedi, düşünceleri, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Televizyonda peşpeşe star yarışmaları açılıyor.Kiminde en iyi oyuncuyu ,kiminde en iyi şarkıcıyı bulmaya çalışıyorlar.Çoğunlukla da bu yarışmalarda birinci olanlar bir süre parlayıp,sonra unutulup gidiyorlar.

Ünlü müzisyen Metin Özülkü de, bu yarışmalardan jürili olanlara karşıymış.

Jüri üyesi ve elemesi olmayan ilk müzik yarışması Yıldızım Sensin'in orkestra şefi Metin Özülkü, jüri üyeli yarışmalara da veryansın etmiş:

"Jüri üyelerinin yarışmacıları eleştirdiği yarışmalar daha çok reytingleri artırmak üzere kurgulanmış projelerdir. Bana göre bu tür yarışmalarda amaca uygun olarak gerçek bir star ya da iyi bir müzik insanı kazanabilmek mümkün değildir!"

Metin Özülkü'den Star Yarışmalarına Veryansın! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Met

Met

Yani suların kabarması, bolluk, zenginlik pardır. Tam tersi cezir ise parada azalmadır
  2. Baykal'dan Melih Gökçek'e veryansın

Baykal'dan Melih Gökçek'e veryansın

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in, ODTÜ'nün binalarına yönelik yıkım kararına CHP lideri Deniz Baykal'dan sert tepki geldi. Baykal, Bursa'nın Mudanya ilçesindeki Mütareke Meydanı'nda düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada, memur, emekli, üretici, çiftçi ve esnafın, ekonomik sıkıntı içinde olduğunu ifade etti. AK Parti iktidarı öncesi 220 milyar dolar olan Türkiye'nin...
  3. Yarışma yarışma yeni yarışma

Yarışma yarışma yeni yarışma

Pasicim hani yeni yarışmalarımız, eyleniyoruz biraz kafamızı dağıtıyoruz en azından ... Bir sürü öneri vardı bir tanesini başlat hadi tatlım .. :hey:
  4. Özlem Yıldız Veryansın Etti!

Özlem Yıldız Veryansın Etti!

Bu sayfa; Özlem Yıldız Veryansın Etti haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların bir dönem sabah şekeri programlarını sunan başarılı ve güzel sunucu Özlem Yıldız evlendikten sonra ortalıktan kaybolmuştu. Sonrasında doğum yaptı ve mutlu bir evlilik sürdürmeye devam etti. Ancak magazin basınında ara ara boşanacağına dair söylentiler çıktı. En sonunda patlayan Yıldız...
  5. Star Tv Benim Kuaförüm Yarışma Başvuru Formu İçin Tıklayın!

Star Tv Benim Kuaförüm Yarışma Başvuru Formu İçin Tıklayın!

star tv benim kuaförüm başvuru, benim kuaförüm başvuru formu, benim kuaförüm Sevgili melekler, makasına güvenen iyi bir kuaförseniz Star Tv Benim Kuaförüm yarışması sizi bekliyor! 3 saatlik sürede bir kadına yeni bir imaj vermek için yarışacağınız Benim Kuaförüm yarışmasının başvuru formu ise aşağıda. Şimdiden bol şanslar!... BENİM KUAFÖRÜM YARIŞMA BAŞVURU FORMU İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ...

Sayfayı Paylaş