gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Metin Şentürk - İçelim Unutalım

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Gidenler geri gelmiyor Gelenler kıymet bilmiyor Sevenlere gün doğmuyor
    İçelim unutalım

Vefasızlık diz boyu olunca
    Unuturuz uyuyunca
    Sevip sevip pişman olunca
    İçelim unutalım ay ay

O bar senin bu bar benim
    O yar senin bu yar benim
    İçelim unutalım ay ay

O bar senin bu bar benim
    O yar senin bu yar benim
    İçelim açılalım

Metin Şentürk - İçelim Unutalım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Metin Şentürk - Sitem

Metin Şentürk - Sitem

Vurgun yemiş misali gönlüm tutuldu aşka Ciğerimden yanıyorum ben bu defa başka Bu yangın benle ölünceye dek yaşasın varsın Dünyanın o son günü sen beni arayacaksın Doymadım doyamadım sevmelere seni ben Kimseyi koyamadım yerine yeniden Saymadım sayamadım sensiz geçen yılları Ne inkar ne itiraf bu yalnızca sitem Zannetme bir gün geri dönmek değil niyetim ah Hasrete teslim oldum asla...
  2. Metin Şentürk - Senin İçin

Metin Şentürk - Senin İçin

Korkutmaz beni inan neler dinle kederim Korkutmaz beni inan keder dinle kederim Sen nerdeysen ordayım senin kalbinde yerim Sen nerdeysen ordayım senin yanında yerim [Nakarat] x 2 Senin için yaşıyorum ben bu yalancı dünyada Yalnız seni arıyorum hem gerçekte hem rüyada Zaman geçsin gençliğim feda olsun uğruna Zaman geçsin her şeyim feda olsun uğruna Hiç farketmez bir tanem bu can kurban...
  3. Metin Şentürk - Rahat Bırak

Metin Şentürk - Rahat Bırak

Gideceksen git beni rahat bırak Seninle böyle sevda olmuyor Senin niyetin tek günlük bir aşk Olmuyor gülüm, böyle olmuyor Ben senin yolunu gözlerim yine İpek tenini özlerim yine Yine yıklıdım işte ben böyle Olmuyor gülüm, böyle olmuyor Başka bir aşkmı buldun sen yoksa Bana bir garip davranıyorsun Yüzün eskisi gibi gülmüyor Artık sen beni anlamıyorsun __________________
  4. Metin Şentürk - Dönmen Gerek

Metin Şentürk - Dönmen Gerek

metin şentürk dönmen gerek Son bakışın kaldı bende Son öpüşün tadı bende Allahını seversen dön Tüm zevklerim kaldı sende Bitmez bu aşk bitmez bu aşk Bitirmeye kullar yetmez Silemezsin gidemezsin Terketmeye yollar yetmez Dönmen gerek dönmen gerek Yada yada benim ölmem gerek Kaderimiz bir yazılmış Bu gerçeği görmen gerek Dönmen gerek dönmen gerek Yada benim ölmem gerek Kaderimiz bir yazılmış...
  5. Metin Şentürk - Canım Yanıyor

Metin Şentürk - Canım Yanıyor

metin şentürk allahım yanına alıver dinle metin şentürk allahım yanına alıver canım yanıyor yok dersen dünümü geri ver canım yanıyor video CANIM YANIYOR Hoyrat bir mevsim baslar. Yazdan esmer bir gece anilir. Gönlüm bir resmi düsler. Buzdan farksiz bosa yanilir. Dönüsür gün karanliga. Alisir ten kurakliga. Yanasir gün sonbaharin yanina. Allahim, yanina aliver. Yok dersen, dünümü...

Sayfayı Paylaş