gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Metin Şentürk - Metin Şentürk İle Türk Sanat Müziği

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

metin senturk Genelde albümlerinde fantazi eserlere yer veren Metin Şentürk Sanat Müziği eserlerinden oluşan yeni elbümünü piyasaya çıkardı...Metin Şentürk - Metin Şentürk İle Türk Sanat Müziği albümünün içeriğine geçiyorum arkadaşlar :tik:

01. Akşam Oldu Hüzünlendim Ben Yine
    Güfte: Ahmet Cengizoğlu Beste: Semahat Özdenses

02. Her Mevsim İçimden Gelir Geçersin
    Güfte: Hüseyin Çolak Yurdabak Beste: Semahat Özdenses

03. Çile Bülbülüm Çile
    Güfte: Cevdi Bingöl Beste: Saadettin Kaynak

04. Gülü Susuz Seni Aşksız Bırakmam
    Güfte: Aşkın Tuna Beste: Zekai Tunca

05. İstanbul Sokakları
    Beste: Selahattin Sarıkaya

06. Fikrimin İnce Gülü
    Beste: İmail Hakkı Bey

07. Bahar Geçti Yaz Geçti
    Güfte: İlkan San Beste: Sadettin Öktenay

08. Madam Despina
    Güfte: Meral Okay Beste: Ara Dinçyan

09. Unutamazsın
    Güfte: Ali Tekintüre Beste: Yavuz Durmuş

10. Pişman Olurda Birgün
    Güfte: Lükü Aker Beste: İrfan Özbakır

11. Sesimde Şarkısı Aşkın
    Güfte: H. Münir Ebcioğlu Beste: Selahattin İnat

12. Bir Sokak Çeşmesi
    Güfte: Arif Yaşar Bağ Beste: Muzaffer Özpınar

Metin Şentürk - Metin Şentürk İle Türk Sanat Müziği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arif Şentürk

Arif Şentürk

arif şentürk şarkıları Rumeli Türkülerinin en karakteristik, en başarılı yorumcularından birisi olan Arif Şentürk, 1941 yılında Makedonya’nın Kumanova kasabasında doğmuştur. İlk ve Orta öğrenimini Kumanova’daki “Türk Okulu”nda tamamlamış ve 1956 yılında, ailesi ile birlikte...
  2. Türk Sanat Müziği Hakkında Bilgi

Türk Sanat Müziği Hakkında Bilgi

kızlar ben Türk Sanat Müziğini çok seviyorum acaba Türk Sanat Müziği Hakkında Bilgisi olan varmı aranızda
  3. Türk Sanat Müziği bilgileri

Türk Sanat Müziği bilgileri

Türk Sanat Müziği Hakkında Bilgi Türk Sanat Müziği bilgileri Benim gibi Türk Sanat Müziği seven Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, bu yazımızda Türk Sanat Müziği hakkında bilinmesi gereken tüm bilgileri aktarıyorum Melek'ler. Türk Sanat Müziğimiz Hakkında Türk sanat müziği en önemli kültür miraslarımızdandır. Solo ya da koro tarafından icra edilir. Çeşitli makamları vardır. Türk...
  4. Türk sanat müziği nedir kısaca

Türk sanat müziği nedir kısaca

türk sanat müziği nedir Türk sanat müziği ne demektir Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda Türk Sanat Müziği sevenler için ve Türk Sanat Müziğine merak saranlar için Türk Sanat Müziği nedir diyenler için gerekli tüm bilgileri katarıyoruz arkadaşlar:) Türk Sanat müziği, makamlı bir müzik türüdür. Klasik anlamda Türk Sanat Müziği çeşitli İslam müziklerinin oluşturduğu zengin...
  5. Türk Sanat Müziği Hakkında Bilgiler

Türk Sanat Müziği Hakkında Bilgiler

Türk sanat müziği ne demektir türk sanat müziği nedir kısa bilgi Günümüzde çok fazla rağbet gösterilmese de toplumumuza malolmuş ve çok kıymetli sanatçılar yetiştirmiş olan Türk sanat müziği hakkında sizleri kısaca bilgilendirmek istiyoruz melekler :) Türk Sanat müziği, makamlı bir müzik türüdür. Klasik anlamda Türk Sanat Müziği çeşitli İslam müziklerinin oluşturduğu zengin birikime...

Sayfayı Paylaş