gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Metin Serezli ile Akşam Keyfi

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Akşam Keyfi Programına katılan ünlü tiyatocu ile ilgili bütün haberiler bu sayfada .....
    KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ!
    KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ'NE BU AKŞAM 'BU BENİM AİLEM' OYUNCULARI KONUK OLDU..

Genç oyuncu Sinemis Candemir, şu an oyunculuk mesleğinin başlarında olduğunu, bu yüzden tiyatro gibi zor bir mesleği kaldıramayacağını düşünerek kendisine gelen teklifi geri çevirmeyi düşündüğünü söyledi. Fakat şu anda kendisinin de rol aldığı ‘Bu Benim Ailem’ oyununda oynayan isimleri görünce bu teklifi geri çeviremeyeceğini, çevirirse ayıp olacağını söyledi. Sinemis Candemir, tiyatronun duayenleri Metin Serezli ve Oya İnci ile ‘Bu Benim Ailem’ adlı tiyatro oyununda Oya İnci’nin kızı rolünde oynuyor..

Metin Serezli, ‘mankenden, şarkıcıdan oyuncu olmaz’ felsefesini doğru bulmadığını, her meslekten oyuncu olunabileceğini söyledi. Oyuncu olabilmek için %10 yeteneğin %90 çalışmanın katkısı olduğunu söyledi. Bazılarının ise %90 yeteneği olup hiç çalışmadığında ya da %10’luk bir çalışma yaptığında başarısız olduğunu söyledi . Kendisinin oyuncu olabilmek için çok çalıştığını söyleyen tecrübeli oyuncu, ‘Bir tiyatro oyuncusuna ‘Oyuncu’ diyebilmek için en az on yıl lazım!’ dedi..

Metin Serezli, bugüne kadar aşağı yukarı 20.000 gecce tiayatro oynadığını söyledi. Böyle bir kariyere 179 oyun sığdıran tecrübeli oyuncu, bu oyunlarda bir çok bayan sanatçıyla öpüşme sahnesi olduğunu söyledi. ‘Benim öpüşmediğim sanatçı kalmadı!’ diyen Serezli, bu sahnelerde estetikten ödün vermediğini ve hepsinin profesyonel oyuncu olduğunu söyledi..

Metin Serezli, tiyatronun global krizden nasibini almadığını, sanatını mükemmel derecede yapanları asla mali krizin etkileyemeyeceğini söyledi. Kaliteli işin her zaman tutulacağını söyleyen tecrübeli oyuncu, ‘Tiyatroda kriz falan yok. Ben tiyatroyu hiçbir zaman ikinci planda da görmedim. Eğer kaliteli iş yapıyorsanız, tutulursunuz. Biletleriniz bir ay önceden satılır. Ama kalitesiz iş yapıp dört kişiye oyun oynarsanız, ‘Kriz var!’ diye yakınırsınız.’ dedi..

2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Metin Serezli ile Akşam Keyfi
    ekonomik kriz için ünlü tiyatrocu neler söyledi....

‘TİYATRODA KRİZ FALAN YOK!’
    AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN, YILLARIN OYUNCUSU METİN SEREZLİ KRİZİN TİYATROYU ETKİLEMEDİĞİNİ SAVUNDU..

Metin Serezli, tiyatronun global krizden nasibini almadığını, sanatını mükemmel derecede yapanları asla mali krizin etkileyemeyeceğini söyledi. Kaliteli işin her zaman tutulacağını söyleyen tecrübeli oyuncu, ‘Tiyatroda kriz falan yok. Ben tiyatroyu hiçbir zaman ikinci planda da görmedim. Eğer kaliteli iş yapıyorsanız, tutulursunuz. Biletleriniz bir ay önceden satılır. Ama kalitesiz iş yapıp dört kişiye oyun oynarsanız, ‘Kriz var!’ diye yakınırsınız.’ dedi..

3. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Ünlü tiyatrocumuz dan ilginç bir açıklama.........

ÖPÜŞMEDİĞİM SANATÇI KALMADI!
    AKŞAM KEYFİNE KONUK OLAN TECRÜBELİ OYUNCU METİN SEREZLİ, SANAT HAYATI BOYUNCA BİR ÇOK SANATÇI İLE ÖPÜŞME SAHNESİ OLDUĞUNU SÖYLEDİ.

Metin Serezli, bugüne kadar aşağı yukarı 20.000 gecce tiayatro oynadığını söyledi. Böyle bir kariyere 179 oyun sığdıran tecrübeli oyuncu, bu oyunlarda bir çok bayan sanatçıyla öpüşme sahnesi olduğunu söyledi. ‘Benim öpüşmediğim sanatçı kalmadı!’ diyen Serezli, bu sahnelerde estetikten ödün vermediğini ve hepsinin profesyonel oyuncu olduğunu söyledi..

4. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Metin Serezli Oyunculuk İçin Neler Söyledi.......

‘HER MESLEKTEN OYUNCU OLUR!’
    AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN TİYATRONUN DUAYENLERİNDEN METİN SEREZLİ, HER MESLEKTEN OYUNCU OLUNABİLECEĞİNİ SÖYLEDİ..

Metin Serezli, ‘mankenden, şarkıcıdan oyuncu olmaz’ felsefesini doğru bulmadığını, her meslekten oyuncu olunabileceğini söyledi. Oyuncu olabilmek için %10 yeteneğin %90 çalışmanın katkısı olduğunu söyledi. Bazılarının ise %90 yeteneği olup hiç çalışmadığında ya da %10’luk bir çalışma yaptığında başarısız olduğunu söyledi . Kendisinin oyuncu olabilmek için çok çalıştığını söyleyen tecrübeli oyuncu, ‘Bir tiyatro oyuncusuna ‘Oyuncu’ diyebilmek için en az on yıl lazım!’ dedi..

5. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Sinemis Candemir ve Oya İnci'de Akşam keyfinde...

KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ!
    KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ BİRBİRİNDEN RENKLİ KONUKLARLA KARŞINIZDA!

‘Bu da Benim Ailem’ isimli tiyatro oyunun sevilen oyuncuları Metin Serezli, Sinemis Candemir ve Oya İnci bu akşam Kenan Erçetingöz’le Akşam Keyfi’nde..

İzleyenleri gülmekten kırıp geçiren ve büyük beğeni toplayan 'Bu da Benim Ailem' adlı tiyatro oyunun usta isimleri eğlenceli sohbetleriyle akşamınıza keyif katacak..

Kenan Erçetingöz’ün hazırlayıp sunduğu ‘Akşam Keyfi’ bu akşam saat 19.15’te Kanal 1’de.. Sakın kaçırmayın..

Metin Serezli ile Akşam Keyfi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gaggenau ile taş fırın keyfi

Gaggenau ile taş fırın keyfi

taş fırın fiyatları gaggenau fiyat gaggenau fırın fiyatları fiyat listesi Gaggenau ile taş fırın keyfi Fırın taşı özelliği ile yine bir ilke imza atan Gaggenau, fırınınızı anında profesyonel bir cihaza dönüştürüyor. Büyük, yandan menteşeli cam kapaklar ile şık bir tasarıma sahip olan fırın, alüminyum veya paslanmaz çelik arkalıklı, sertleştirilmiş cam içeriyor. Kolay...
  2. Sinbo ile meyve suyu keyfi

Sinbo ile meyve suyu keyfi

Sinbo ile meyve suyu keyfi Günlük hayatı keyifli hale getiren küçük ev aletleri ile dikkat çeken Sinbo piyasaya yeni sürdüğü SJ-3104 katı meyve sıkacağı ile sofralar için doyumsuz meyve suları hazırlamanızı sağlıyor. Modern mutfaklara sağlıklı çözümler getiren Sinbo 3104 katı meyve sıkağı, kendi hazırladığınız üzüm, havuç ve elma suyunu doğal lezzetleri ve vitaminleri bozulmadan tüketmenize...
  3. Hazım Körmükçü'nün bilin meyen yönleri Kenan Erçetingöz'LE AKŞAM KEYFİ programında

Hazım Körmükçü'nün bilin meyen yönleri Kenan Erçetingöz'LE AKŞAM KEYFİ programında

hazım körmükçünün eşi hazım körmükçü ney hazim körmükçü ney ilk eşi KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ programına katılan Brillant Dadashova ve Hazım Körmükçü'nün bilinmeyen yönerli..... Brillant Dadashova:beni Ajda pekkan'a benzetiyorlar dedi.... Hazım Körmükçü: on dokuz enstrüman çalabilen kıpır kıpır biri olduğunu söyledi eşi Hilal Özdemir'le gayet uyumlu bi çift olduğu çok açık :)...
  4. bu akşamki Akşam Keyfi Programından kesitler

bu akşamki Akşam Keyfi Programından kesitler

evet meleklerim merak edenler için haberlerimiz kısa olduğu için bir başlık altından toplamayı uygun gördümbeğenirsiniz umarım....... EVLİLİK İÇİN ÇOK SEVMEK LAZIM! AKŞAM KEYFİ'NE KONUK OLAN NALAN, ÖZEL HAYATI HAKKINDA ÇARPICI AÇIKLAMALARDA BULUNDU.. Nalan, 4 yıl birlikteliğinin arkadaşı olduğunu söyledi. O insanla dertlerini paylaştığını söyledi. O insanla evlenmemesinin nedeni de...
  5. Metin Serezli hayatı

Metin Serezli hayatı

metin serezli hayatı, kimdir, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, filmleri Tiyatro ve sinema dünyasının usta ve bir o kadar da başarılı isimlerinden Metin Serezli hakkında bilgiler sunuyoruz sizlere Melek'ler. Metin Serezli Oyuncu | 1934 - İstanbul 1934 İstanbul doğumludur. Atatürk Lisesi ve İstanbul Hukuk Fakültesi'nde okudu. Hukuk Fakültesine devam ederken İ.Ü.T.B. Gençlik Tiyatrosu’nda...

Sayfayı Paylaş