gebe
  1. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

metobolizmayı çalıştıran evde yapılan çay

Konu, 'Nasıl Zayıflarım ?' kısmında gullu_23 tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar size çok basit bir çay tarifi vereceğim ben bu çay ile acayip zayıfladım sizlerede öneririm normalde az yesek bile genelde kilo veremeyiz çünkü metobolizmamız yavaş çalıştığından yağ yakmaz ama bu çay hem metobolizmayı çalıştırır hemde yağlarınızı yakar TARİFİ
    1 lt su
    2 adet çubuk tarçın
    1 adet elma (4 e bölünecek)
    5 adet karanfil
    1 avuç içinden az çekilmemiş karabiber
    1 adet limon (4e bölünecek)
    yorumlarınızı bekliyorum

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Mart 2011
    NESLİ'HAN bunu beğendi.
  2. duygu86

duygu86 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    canım yapılısı nasıl yazarmısın

3. gülserenoo

gülserenoo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    meraba bende yapılışını merak ettim ama sanıyorum çay denildigi için demlik lazım

4. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

canım malzemeleri bi kazana koyuyosun ve kaynatıyosun ılımaya bırakıyosun her gün ister açç karnına istersen tok karnına içiyosun balla tadlandırada bilirsin güzel bi tat oluyor

5. TaçSız PrenSeS

TaçSız PrenSeS Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Ablam yapmıştı bunu ve gerçekten işe yaradığını söylemişti =))) Bende yaptım ama azim olmadığı için bıraktım :D amaaa yeniden başlayacağımmm ve kilolarımaa veda edeceğim inş. =)))

Paylaşım İçin Teşekkürler..

6. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

zaten canım başta iradene sahip olacaksın ki bişeyleri başarasın haydin kıslar ben size inanıyorum başarabilirsinizzzzzzzzzzz

7. nana80

nana80 Forum Okuru

bunu yapılışı yokmu yaaaa

metobolizmayı çalıştıran evde yapılan çay konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ev dekorasyonlarında yapılan hatalar

ev dekorasyonlarında yapılan hatalar

Evinizin istediğiniz gibi olmasını engelleyen, dekorasyonda en çok yapılan hataları biliyor musunuz? Evinizi kurarken yaptığınız bazı hatalar, istediğiniz sonucu almanızı engeller. İşte evinize her baktığınızda bir şeylerin eksik olduğunu hissettiren 9 hata. Plan yapmamak Evinizi dekora edeceksenz, hangi eşyayı nereye koyacağınızı ya da hangi eşyalara ihtiyacınız olacağını mutlaka bir liste...
  2. Evde yapılan maskeler

Evde yapılan maskeler

yüz maskeleri evde yapılan evde yapılan yüz maskeleri maskeler yapılacak maskeler cilt Biz bayanlar güzelliğimize çok önem veririz:D güzelliğimize güzellik katmak için uğraşırız kremler pilinkler maskeler vs:Dişte evde kendimiz hazırlıyabileceğimiz bikaç maske tarifi vericem size kızlar uygulayın değişikliği farkedeceksiniz:) Cildindeki sorunları çözmek için kullandığın maskelere avuç dolusu...
  3. evde yapılan test dogru çıkarmı

evde yapılan test dogru çıkarmı

gebelik testi yanlış çıkarmı gebelikte kan testi yanlış cıkarmı kan çıkarmı gebelik testleri çıkabilir mi kızlar benim adetim 25 gün geçti bu sırada evde gebelik testi yaptım negatif çıktı adet oldum ama mide bulantım geçmedi neden
  4. Ev Temizlerken Yapılan Hatalar

Ev Temizlerken Yapılan Hatalar

ev temizliği, ev temizlerken pratik bilgiler, ev temizliği nasıl yapılır Sevgili meleler, ev temizliği, püf noktalar bilindikten sonra son derece kolay ve fazla yorucu olmayan bir iştir. Ancak kolaylıkları bilmemek, temizlik düzenini oturtmamak ve yapılan bazı hatalar bu işi içinden çıkılmaz bir hle getirebilir. Peki sıklıkla yapılan bu hatalar nelerdir merak ediyor musunuz? Buyrun...
  5. Müshil etkisi yaratan bitki çayları

Müshil etkisi yaratan bitki çayları

Bağırsakların düzgün çalışmaması sonucu yaşanan kabızlık pek çok insanın ortak problemidir. Kabızlık, sadece sindirim sistemindeki düzensizlikler nedeniyle değil, gıdalar yoluyla alınması gereken lif eksikliği, hareketsizlik ve bazı ilaçların yan etkisi sonucuyla da oluşabilir. Nedeni ne olursa olsun kabızlık, mide kramplarına ve rahatsızlık verici boyutlarda gaza sebebiyet verdiği için...

Sayfayı Paylaş