gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Metrobüs Eylül’de Beylikdüzü’nde

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

metrobüs tüyap tüyap metrobüs beylikdüzüne ne zaman gelecek beylikdüzüne ne zaman gelecek beylikdüzü başlayacak Eylül ayında Beylikdüzü'ne metrobüs seferlerinin başlayacağı açıklandı. [​IMG]

AKP Beylikdüzü Belediye Başkan adayı Yusuf Uzun, Eylül ayında Beylikdüzü'ne metrobüs seferlerinin başlayacağını açıkladı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Avcılar-TÜYAP metrobüs hattı ihalesini yaptığını kaydeden Uzun, 'Eylül ayından sonra halkımız İstanbul'un her noktasına çok daha kısa ve ucuz ulaşabilecek' dedi.

Metrobüs Eylül’de Beylikdüzü’nde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Metrobüs Sögütlüçeşme'ye uzandı

Metrobüs Sögütlüçeşme'ye uzandı

Metrobüs hattı Avcılar'dan Kadıköy'e uzandı. Peki hattın özellikleri neler? Boğaziçi Köprüsü kaç dakikada geçilecek? Metrobüs, Zincirlikuyu’dan Söğütlüçeşme’ye 24 dakikada ulaşacak. Avcılar–Zincirlikuyu metrobüs hattından sonra Zincirlikuyu-Söğütlüçeşme hattı bugün hizmete girecek. Metrobüs, Zincirlikuyu-Söğütlüleşme arasını 24 dakikada alırken, 11 kilometre olan yolda Boğaziçi Köprüsü...
  2. Metrobüs 1 ayda 4 milyon kişiyi taşıdı

Metrobüs 1 ayda 4 milyon kişiyi taşıdı

Açılışını Erdoğan'ın yaptığı Zincirlikuyu-Söğütlüçeşme metrobüs hattını son 1 ayda 4 milyon kişi kullandı. Metrobüsü Anadolu Yakası'na taşıyan Zincirlikuyu-Söğütlüçeşme etabının faaliyete geçtiği 3 Mart'tan bu yana İETT'nin kazancı da 3.5 milyon TL arttı.. Söğütlüçeşme etabının açılmasıyla Avcılar-Söğütlüçeşme metrobüs hattını tercih eden yolcu sayısı günde ortalama 150 bin artarak 700 bini...
  3. Metrobüs yolunda feci kaza!..

Metrobüs yolunda feci kaza!..

Otomobiliyle sürat yapan genç, direksiyon hakimiyetini kaybedince aracıyla metrobüs yoluna daldı, 100 metre kadar ilerledikten sonra takla atarak durdu... İstanbul Güngören'de hem kendi hem de yanındaki 2 arkadaşının hayatını hiçe sayarak otomobiliyle sürat yapan T. B., direksiyon hakimiyetini kaybedince aracıyla bariyerleri parçaladı. Metrobüs yoluna giren araç, 100 metre kadar...
  4. Pazar Günü Anadolu Yakasında Metrobüs Çalışmayacak!

Pazar Günü Anadolu Yakasında Metrobüs Çalışmayacak!

metrobüs seferleri, metrobüs anadolu yakası, 17 kasım pazar metrobüs İstanbul'da yaşayan meleklerimize önemli bir hatırlatmamız olacak. Yarın gerçekleşecek olan maraton koşusu sebebiyle Boğaziçi köprüsü trafiğe kapalı olacak ve dolayısıyla Anadolu yakası metrobüs seferleri yapılamayacak. İstanbul Büyük Şehir Belediyesi tarafından yapılan yazılı açıklama şöyle; Metrobüs, Vodafone...
  5. acil yardim floryadan beykoza metrobüsle gidebilirmiyim

acil yardim floryadan beykoza metrobüsle gidebilirmiyim

Bayanlar merhaba ben Floryadan anadolu yakası beykoza gitmek istiyorum tek hat metrobüs varmı? Çok acil yardım lütfen

Sayfayı Paylaş