gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

MEVLAN nın TEMBEL ÖĞRENCİSİ

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

Walla Hocam ÖldÜ Kurallar DeĞİŞtİm Ben Mevlana DeĞİlİm 1 Adam Olupta Geleceksİn 2 Vakifbanka 100 Ytl YatirdiĞina Daİr Banka Dekontu Getİreceksİn
    3 Adlİ Sİcİl Raporu
    4 EŞİnİn BaŞi AÇik Fotosu
    5 Doktor Raporu
    6 6 Şİse Bİra Ve 3 Paket Lark

MEVLAN nın TEMBEL ÖĞRENCİSİ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tembel kurabiyesi

Tembel kurabiyesi

1. hamur malzemeleri: * 2 çay bardağı pudra şekeri * 1 çay bardağı sıvıyağ * 1 yumurta * 1 çay kaşığı kabartma tozu * biraz vanilya * aldığı kadar un 2. üzerine: * 1 yumurtanın sarısı * susam hazırlanması: 1. bütün malzemeleri karıştırıp elinize yapışmayan bir hamur elde edin. (hamur biraz sert olabiliyor) 2. hamurdan ceviz büyüklüğünde parçalar koparıp şekil verin. hepsini yağlanmış...
  2. Tembel Nil

Tembel Nil

sevgilisi ile görüntülenen ünlü şarkıcı Nil Karaibrahimgil aşk hayatı ile ilgili neler söyledi haberimizde....... SEVGİLİYLE SİNEMA KEYFİ! NİL KARAİBRAHİMGİL, UZUN SÜREDİR BİRLİKTE OLDUĞU REKLAMCI SEVGİLİSİ SERDAR ERENER’LE FİLM İZLEDİ.... U2’nun üç boyutlu konser filmi “U2 3D”yi izleyen Karaibrahimgil, “Uzun süredir bir sevgilim var. Onunla evlenip çocuk yapmak istiyorum ama biraz...
  3. tembeller sevemez

tembeller sevemez

Sevmek tembellerin iş değildir.Sevmek gayret göstermektir...Sevmek çalışmaktır..Sevgi adına çalışmak:) Sevmenin olmazsa olmazlarından biri de dikkat kesilmektir. Sevdiğinize dikkat kesilmek. Birisini sevip sevmediğiniz ya da sevilip sevilmediğinizi ölçmek için terazidir dikkat kesilmek. Eşlerle, ergenlerle, çocuklarla, yaşlılarla çalışırken hep geçer konuşma içinde? Seviyor musun?...
  4. Tembelin Duası...

Tembelin Duası...

Hz. Davut zamanında bir adam vardı. Her yerde ve herkesin yanında durmadan: Yarabbi bana zahmetsiz ve eziyetsiz bol rızık ve servet ver, beni tembel, hor, hakir ve miskin yaratan sensin. Yarabbi madem ki beni böyle yarattın, rızkımı da bana çalışmadan zahmetsizce ver, diye dua ederdi. Adam gece gündüz her yerde bu duayı ededursun, herkes bu hâlinden dolayı ona güler, onunla alay ederdi:...
  5. Profesör ve öğrencisi (süperrrrrr)

Profesör ve öğrencisi (süperrrrrr)

Kendini çok birşey sanan prof.hakettiği dersi küçümsediği öğrencisinden alır.Ben okuyunca çok güldüm ve öğrenciye hayran kaldım bravo.:D Öğrenci, yemekhanede boş yer bulamadığı için profesörün yanına oturur. Profesör bu durumu kabullenemez ve çocuğa, “öküzlerle kuşlar bir arada oturmaz” der. Öğrenci hiç bozuntuya vermeden “o zaman ben uçayım” diyerek kalkar. Profesör durumu içine...

Sayfayı Paylaş