gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Mevlana:Aşkın Dansı

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Mevlana:Aşkın Dansı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tanrıların ve Aşkın gökyüzündeki dansı : Tango

Tanrıların ve Aşkın gökyüzündeki dansı : Tango

Endülüs ve Italyan folklorundan da izler tasiyan tango, 19. yüzyilin sonlarinda Arjantin'de ortaya çikmistir. Kasvetli ve tutkulu görüntüsüyle diger danslardan ayrilir. Müzigi ve kökeni Latin danslarindan çok farklidir. Arjantin'de dogmus, çok uzun süre kesfedilememis, hak ettigi yeri bütün dünyanin onu fark etmesiyle almistir. "Tango" kelimesinin Afrika kökenli oldugu...
  2. Hatırla Sevgili, aşk ve güneş dansı

Hatırla Sevgili, aşk ve güneş dansı

Hatırla Sevgili, aşk ve güneş dansı Çok yorgundum... O kadar yorgundum ki, gitmeden önce seyrettiğim, bence tüm zamanların en güzel ve en sevdiğim dizilerinden biri olan ‘Hatırla Sevgili’den bile aaaif alamadım. Dizi de şu sıralar yorgun galiba... Ama onun yorgunluğu aşksızlıktan. Ne oldu o aşk; hani o gerilim nerede? Ahmet’in Yasemin’e derin aşkı kayboldu, anlayışsız bir kine tahvil oldu....
  3. Aşkın Kaderle Dansı!

Aşkın Kaderle Dansı!

Bu yazıyı okuyunca dedim ki bence bu yazıyı kadınlar bölümün açayım dedim.Neden diyeceksiniz?Çünkü aşk a en çok biz kadınlar değer verir ve sahip çıkarız.Bu yazıyı okudukça bana hak vereceksiniz. Aşkın Kaderle Dansı! Aşk sadece tesadüflerle kurulan bir sistemin oluşumu mudur? Siz yolda yürürken yanlışlıkla çarpıştığınız kişiyle göz göze geldiğiniz an aşkın tohumu atılıyorsa; o kişi ile...
  4. Resimli Mevlana Aşk Sözleri

Resimli Mevlana Aşk Sözleri

Mevlana nın söylemiş olduğu birbirinden anlamlı ve değerli aşk sözlerinden oluşan görselleri sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz. Siz de beğendiğiniz resimli mevlana aşk sözlerini ister profil sayfanızdan isterseniz mobil mesajlarından resimli olarak paylaşabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş