gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Mevlana çiçeği de varmış....

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Kırşehir `de, Makine Mühendisi Ömer Çetiner tarafından çekilen çiçek resminde ortaya çıkan semazenler, görenleri hayrete düşürüyor. Sütleğen otunun yapraklarının üzerinde görülen semazenler, Makine Mühendisi Ömer Çetiner tarafından takvim haline getirildi. Yaklaşık 2 bin adet takvim yaptırarak kişi ve kurumlara hediye eden Çetiner , vatandaşların yoğun ilgisi nedeniyle tekrar bir çalışma yapacağını söyledi.

Çetiner , çektiği resimler içerisinde en fazla yapraklarında semazenlerin görüldüğü Sütleğen Çiçeği`nin ilgi odağını kaydederek, "Sütleğen dediğimiz otta görülen semazenler görenleri ve beni hayrete düşürdü. Dünya Semazen Yılı`nda böyle bir resim yakalamak beni gururlandırıyor.

Konya `dan çok kişi beni aradı. Özellikle Konya Mevlana Kültür Derneği `nden `Bununla ilgili nasıl yardımcı oluruz ve tanıtırız` diye konuştuk. Ben hiçbir beklenti içerisinde değilim. Bu fotoğrafı istedikleri yerde sergileyebilirler" dedi.

Mevlana `nın tanıtımı için yapılacak her türlü faaliyete destek vermeye hazır olduğunu belirten Çetiner , "Yapılacak her türlü katkıya hazırım . Mevlana `nın dünyaya tanıtılması noktasında bir faydamız varsa ne mutlu bizlere" diye konuştu.

Hazırladığı resimlerin Kırşehir Güçsüzler Yurdu`nun duvarlarını süsleyeceğini vurgulayan Çetiner , yakın zamanda sergi açacağını ve sergide satılan fotoğrafların gelirini yine Güçsüzler Yurdu`na bağışlayacağını sözlerine ekledi.

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Mevlana çiçeği de varmış....
    paylaşımın için teşekkürler emeğine sağlık canım.

Mevlana çiçeği de varmış.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. YouTube'dan büyüğü de var

YouTube'dan büyüğü de var

YouTube'un tahtı devrildi: Yeni kral kim? Google'ın yıllardır en çok ziyaret edilen sitesi olan YouTube tahtını diğer bir siteye bıraktı. Sanal dünyanın hemen her köşesinde, farklı bir konuda büyük bir rekabet yaşanıyor. Her site veya her servis kendine rakip gördüğü diğer site ve hizmetlerden bir adım önde olabilmek için durup dinlenmeden yarışını sürdürüyor. Muhtemelen bu rekabet en az...
  2. Erkeklerin şifreleri de var

Erkeklerin şifreleri de var

Bir şifreleri eksikti zaten:zuha:Erkeğinde şifresimi olurmuş?demeyin.Okuyun melekler.Bakın varmış işte:D:D 1. Zor kadını oynamak erkeklerin hoşuna gider mi? İşe yaramakla kalmaz, doğru biçimde oynandığı takdirde ilişkiye sıcak bir başlangıç da sağlayabilir. İşin sırrı erkeklerin, kovalamacanın verdiği heyecanı sevmelerinde yatar. İnsan ele geçiremediğini ister. Bir şekilde ilgilendiğinizi...
  3. Mevlana çiçeği .....çok ilginç

Mevlana çiçeği .....çok ilginç

Kırşehir'de, Makine Mühendisi Ömer Çetiner tarafından çekilen çiçek resminde ortaya çıkan semazenler, görenleri hayrete düşürüyor. Yaklaşık 2 bin adet takvim yaptırarak kişi ve kurumlara hediye eden Çetiner, vatandaşların yoğun ilgisi nedeniyle tekrar bir çalışma yapacağını söyledi. Çetiner, çektiği resimler içerisinde en fazla yapraklarında semazenlerin görüldüğü Sütleğen Çiçeği'nin ilgi...
  4. mevlana çiçeği

mevlana çiçeği

mevlana çiçeği dünyanın en ilginç çiçeği ilginç çiçekler meleklerim bu çiçek çok ilginç.daha öncede paylaştım.çok beğendiniz.sizin için tekrar paylaşıyorum. Kırşehir'de, Makine Mühendisi Ömer Çetiner tarafından çekilen çiçek resminde ortaya çıkan semazenler, görenleri hayrete düşürüyor Yaklaşık 2 bin adet takvim yaptırarak kişi ve kurumlara hediye eden Çetiner, vatandaşların yoğun ilgisi...
  5. Robert De Niro'ya "Mevlana" Rolü Teklifi!

Robert De Niro'ya "Mevlana" Rolü Teklifi!

robert de niro, robert de niro türk, robert de niro türkiye Sevgili melekler, büyük bir Türk dizi film projesi için dünyaca ünlü aktör Robert De Niro'ya teklif götürüldü. Osmanlı'nın kuruluş öyküsünün anlatılacağı görkemli dizide Mevlana rolü için De Niro'nun kapısı çalındı. Osmanlı Devleti’nin kuruluşunu hazırlayan önemli göç, sefer ve savaşların kahramanı olan ve Osmanlı’nın kurucusu...

Sayfayı Paylaş