gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

mevlana gibi ilahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Mesneviden ders aldım Oldum Mevlana gibi Uçsuz ummana daldım
    Yüzdüm Mevlana gibi
    Sağ elimi kaldırdım
    Sol elimi daldırdım
    Dilim kalbe indirdim
    Döndüm Mevlana gibi
    Yüceldim döne döne
    Umudum hep o güne
    Giderken o düğüne
    Gülsem Mevlan gibi
    Sağ elimi kaldırdım
    Sol elimi daldırdım
    Dilim kalbe indirdim
    Döndüm Mevlana gibi
    Hayranı der aşk versin
    Şems gibi yoldaş versin
    Canlar kemale ersin
    Ersem Mevlana gibi
    Sağ elimi kaldırdım
    Sol elimi daldırdım
    Dilim kalbe indirdim
    Döndüm Mevlana gibi

mevlana gibi ilahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mevlam Nasip Etse İlahisi

Mevlam Nasip Etse İlahisi

Gani Mevlam nasib etse Varsam ağlayı ağlayı Medine'deki Muhammedi Görsem ağlayı ağlayı Delil yapışsa elime Lebbeyk öğretse dilime İhram bezini belime Sarsam ağlayı ağlayı Akıtırlar hayvan kanı Esirgemez kimse canı Şol meydanda koç kurbanı Kessem ağlayı ağlayı Hüccac döner yana yana Ciğerim döndü büryana Şol zemzemden kana kana içsem ağlayı ağlayı Derviş Yunus der can ile Kul olmuşum iman ile...
  2. Mevlana İlahisi

Mevlana İlahisi

sağ elimi kaldırdım sol elimi daldırdım ilahisi sağ kaldırdım ilahisi sol daldırdım ilahi mevlanailahisi Mesneviden Ders Aldım Oldum Mevlana Gibi Uçsuz Ummana Daldım Yüzdüm Mevlana Gibi Sağ Elimi Kaldırdım Sol Elimi Daldırdım Dilim Kalbe İndirdim Döndüm Mevlana Gibi Yüceldim Döne Döne Umudum Hep O Güne Giderken O Düyüne Gülsem Mevlana Gibi Sağ Elimi Kaldırdım Sol Elimi Daldırdım Dilim...
  3. Gel Mevlana İlahisi

Gel Mevlana İlahisi

mevlana ilahisi mevlana ilahileri Dağlar ile taşlar ile Çağırayım Mevlam seni Seherlerde Kuşlar ile Çağırayım Mevlam seni Gökyüzünde İsa ile Tur dağında Musa ile Elindeki asa ile Çağırayım Mevlam seni Derdi aşkın Eyyub ile Gözü yaşlı Yakub ile Ol Muhammed Mahbub ile Çağırayım Mevlam seni Yunus okur diller ile Hakkı seven kullar ile Ol Fahri bilenler ile Çağırayım Mevlam seni
  4. Çağırayım Mevlam seni İlahisi

Çağırayım Mevlam seni İlahisi

Dağlar ile taşlar ile Çağırayım Mevlam seni Seherlerde Kuşlar ile Çağırayım Mevlam seni Gökyüzünde İsa ile Tur dağında Musa ile Elindeki asa ile Çağırayım Mevlam seni Derdi aşkın Eyyub ile Gözü yaşlı Yakub ile Ol Muhammed Mahbub ile Çağırayım Mevlam seni Yunus okur diller ile Hakkı seven kullar ile Ol Fahri bilenler ile Çağırayım Mevlam seni
  5. yalvarırım mevlam sana ilahisi

yalvarırım mevlam sana ilahisi

yalvarırım mevlam sana ilahisi yalvarırım mevlam sana Bizi bu nefse ezdirme Onun peşinde gezdirme Hizmet yolundan bezdirme Yalvarırım mevlam sana Nefsin şerrinden kaçarak Huzurunda alçalarak Elim semaya açarak Yalvarırım mevlam sana Geceler dua ederek Göz yaş ile hu diyerek Her nimete şÜkrederek Yalvarırım mevlam sana Ağlayarak inleyerek Aşk ile göz yaş dökerek Hakk ismini zikrederek...

Sayfayı Paylaş