gebe
  1. gönülll

gönülll Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Mevlana oğluna derki !‏

Konu, 'Çöplük' kısmında gönülll tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Mevlana nin sozlerinin her biri ayri guzel.

3. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Allah(CC) buyurdu ki:
    Ey kullar,

kalbinizde arınma olması için beni pek çok anmaktan geri durmayın.
    Kalbinizde arınma ne kadar çok olursa,
    Allah’ın nurunun parlaklığı da kalpte o nispette fazla olur.
    Nitekim ekmekçinin tandırı ne kadar sıcak olursa,
    o kadar ekmek alır, soğuk olunca ekmek almaz.

çok güzeldi emeğine yüreğine sağlık:)

4. gönülll

gönülll Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    senin anlamlı ve değerli sözlerinde çok güzel bittercim ben tşk ederim

Mevlana oğluna derki !‏ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mevlana Haftası

Mevlana Haftası

Mevlana Celaleddin-i Rumi İnsan düşüncesine yepyeni bir mesaj veren ve İslam düşünürlerinin fikir sistemlerini, inanç akidelerini ruh, akıl ve sevgi üçgeni içinde sunan, insanlığa ahlak, din, ilim ve akıl yolunda heyecan katarak yeni ufuklar açan Mevlana Celaleddin-i Rumi, müstesna yüce bir varlık, ilahi bir ışık, manevi bir güneş, Muhammed Ali'nin bendesidir. Bugüne kadar gönüller...
  2. Oğluma..........

Oğluma..........

Bir kez bile korkma sen, bu hayatı yaşarken. Yansın, illaki canın yanacak, İllaki gözlerinden yaşlar akacak… Aldatılacaksın, yıkılacaksın, belki yanılacaksın… Gözünde büyüttüğün, yıldızlar parıltısını kaybederken. Belki de, sende alacaksın nasibini, şeytanın cenabetinden, Sakın!! Vazgeçme bir an bile başını dik tutmaktan. Kendine olan inancından, ve tanrının yanında olduğundan. Öyle duvarlara...
  3. Mevlana Derki...

Mevlana Derki...

Hz.Mevlanın söylediği sözler günümüze ışık tutacak türden:tik: Okumaktan zarar gelmez, oku, ama Lanet okuma! Emek ver, kulak ver, ama hiç bir zaman Boş verme! Rakibini geç, sınıfını geç, ama hiç bir zaman Gülüp geçme! Günlerini say, servetini say, büyüklerini say ama, hiç bir zaman Yerinde sayma! Yaklaş, konuş, tanış, ama Uzaklaşma! Hedefe koş, serhada koş, yardıma koş, ama...
  4. toprak bir gün aynaya derki..

toprak bir gün aynaya derki..

toprak birgün ayna ya dedi ki : "ey ayna! imreniyorum sana! cünkü kim sana baksa, kendini görür; bana bakanlar ise, sadece beni görür!" ayna topraga söyle cevap verdi: "ey kara toprak,ne beyhude bir dertle dertlenmissin.Bilmiyormusun ben bana bakanlarin bugününü gösteririm.. oysa sen sana bakanlarin yarinindan haber verirsin... bu cevap toragin begenisine gitsede , tekrar...
  5. mevlana kimdir

mevlana kimdir

mevlana kimdir lütfen mevlana kimdir biyografisini yazın bana kızlar.

Sayfayı Paylaş