gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Mevlana Sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Mevlana Sözler Selam arkadaşlar sizden Mevlana Sözleri yazmanızı istiyorum. Şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Mevlana Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mevlana Sözleri

Mevlana Sözleri

mevlana sözleri hz mevlana sözleri hz hzmevlana Mevlana sözleri, mevlananın bizler için çok uzun yıllar önce söylediği inanılmaz güzel ve özel sözleri sizlerle paylaşıyorum meleklerim. Hz. MEVLÂNA'dan ÖZLÜ SÖZLER Sevgide güneş gibi ol, dostluk ve kardeşlikte akarsu gibi ol, hataları örtmede gece gibi ol, tevazuda toprak gibi ol, öfkede ölü gibi ol, her ne olursan ol, ya olduğun gibi...
  2. Kısa anlamlı mevlana sözleri

Kısa anlamlı mevlana sözleri

Hz. Mevlana'dan kısa ve anlamlı özlü sözler arkadaşlarım. Ekme günü gizlemek toprağa tohumu saçmak günüdür. Devşirme günüyse tohumun bittiği gündür,karşılığını bulma günüdür. Saman çöpü gibi her yelden titrersin. Dağ bile olsan, bir saman çöpüne değmezsin. Üzerinde pek çok meyveler bulunan bir dalı, meyvalar aşağı doğru çeker. Meyvasız bir dalın ucu ise, servi ağacı gibi havada olur. O...
  3. Mevlana Rumi Sözleri

Mevlana Rumi Sözleri

Mevlana Sözleri, Mevlana Rumi Sözleri; Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Mevlana sözlerini sizler için ve bize gelen yoğun istekler için payalşıma açıyoruz. İşte size Mevlana Rumi sözleri; _ Ümit, güvenlik yolunun başıdır. Yolda yürümesen de daima yolun başını gözet. “Doğru olmayan şeyler yaptım.” deme, doğruluğu tut. / O zaman hiçbir eğrilik kalmaz. / Doğruluk Musa’nın asası...
  4. 2014 Mevlana Sözleri Facebook

2014 Mevlana Sözleri Facebook

mevlana sözleri mevlanadan en güzel sözler mevlanın sözleri Sosyal paylaşım ağları arasında popüler olan Facebook da en çok aranan ve sevilen Mevalana sözlerini sizler için bir araya getirdik. Her biri çok değerli olan bu sözlerden feyz almanız dileklerimizle... Hz. Mevlana’ya sormuşlar aşk nedir? diye. Ben ol ki bilesin! demiş. Güzel söyle de halk, yüzyıllar boyunca okusun.Tanrı’nın...
  5. Resimli Mevlana Aşk Sözleri

Resimli Mevlana Aşk Sözleri

Mevlana nın söylemiş olduğu birbirinden anlamlı ve değerli aşk sözlerinden oluşan görselleri sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz. Siz de beğendiğiniz resimli mevlana aşk sözlerini ister profil sayfanızdan isterseniz mobil mesajlarından resimli olarak paylaşabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş