gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Mevlana'dan en güzel resimli sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

resimli sözler facebook facebook resimli sözler güzel mevlana sözleri mevlanadan güzel aşk sözleri Mevlana'dan en güzel anlamlı ve güzel sözleri sizlere resimli olarak veriyorum arkadaşlar.Herbiri ayrı bir anlam taşıyan ve ders alınacak nitelikte olan bu değerli sözlerin değerini iyi bilmek gerekiyor
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    çok teşekkürler hepsi servet gibi sözler benim için yazdığını zaten imzam yaptım ama ilerki zamanlardada bunlardan alırım eline sağlık:D

3. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    harika bir arşiv olmuş.çok teşekkür edyrm...

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Teşekkür ediyoum çok güzel olmuşlar. Bu arada herkese hayırlı cumalar diliyorum.

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

biz birdeniz
    neyi paylaşamıyoruz ki bakın mevlana ne güzel demiş neyi arıyor isen o sun sen güzel gerçekler zor ve zından bir dünya tşkrlr

Mevlana'dan en güzel resimli sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mevlana'dan resimli manalı sözler!

Mevlana'dan resimli manalı sözler!

resimli manalı sözler dini manalı sözler mevlana resimli Bu Hak aşığının sözleri çok şeyler ifade ediyor...
  2. Mevlana'dan Manalı Sözler.(Resimli)

Mevlana'dan Manalı Sözler.(Resimli)

manalı sözler manalı sözler facebook ibretlik resimli ibretli facebook ibretlik
  3. Mevlana'dan Bir Kaç Güzel Söz

Mevlana'dan Bir Kaç Güzel Söz

mevlana bir mum diğerini tutuşturmakla ışığından birşey kaybetmez anlamı ışık ışıktır görene ışıktan köre ne anlamı Mevlana'nın güzel sözleri aslında saymakla bitmez ama sizlerle onun çok sevdiğim bir kaç sözünü paylaşmak istedim... *Kanaatten hiç kimse ölmedi, hırsla da hiç kimse padişah olmadı. *Allah ile olduktan sonra, ölüm de ömür de hoştur. *Bal yiyen, arısından gocunmaz. *Bir...
  4. En güzel Resimli Ramazan Başlangıcı Sözleri

En güzel Resimli Ramazan Başlangıcı Sözleri

Ramazan Başlangıcı Sözleri Resimli Resimli Ramazan Başlangıcı Sözleri Bu Cuma günü oruçlu olacağız ve şimdiden Ramazan alışverişi başladı bile bir çok evde. Cuma günü iftar yemekleri telaşı, sahur sofraları, iftara misafir davet etmeler, Ramazan şenlikleri vs vs ... Biz de şimdiden tüm İslam aleminin Ramazan Ayı'nı kutluyor ve sizlere resimli ramazan sözleri sunuyoruz Melek'ler.
  5. Mevlana'dan En Güzel Özdeyişler

Mevlana'dan En Güzel Özdeyişler

bu konu Mevlana sözlerine yer vermektedir. Hz. Mevlana yaşamış olduğu süre içiresin de yaşam felsefesi ve söylediği sözlerle her zaman örnek alınacak bir zat olmuştur. Kendisinin söylemiş olduğu özdeyişleri sizler için paylaşıyoruz. Bir mum başka mumu tutuşturmakla işiğindan bir şey kaybetmez. Kimde bir güzellik varsa bilsin ki ödünçtür. Dünya Tuzaktır, yemi de isteklerdir; İstek...

Sayfayı Paylaş