gebe
  1. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63

mevlanadan inciler

Konu, 'Çöplük' kısmında sudembeyaz tarafından paylaşıldı.

mevlana ile ilgili resimler mevlanadan inciler mevlana ile ilgili resim görseller
    sevgili arkadaşlarımm mevlanınn söylediği her söz bizlere bi ışık olmalı bu yüzden bu yazıları sizinle paylaşmak istedim.Umarım beğenirsiniz...

2. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

mevlanadan inciler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İnci

İnci

Yüzyıllardır masumiyetin ve zarafetin simgesi olan inci, bu yıl da kadınların en şık aksesuarı olacak. Her zaman gözde olan beyaz inci, tahtını siyah inciye bırakacak. Grace Kelly, Jacqueline Kennedy Onasis, Elizabeth Taylor, Sophia Loren ve Prenses Diana gibi zarafet abidelerinin, unutulmaz birer moda ikonuna dönüşmesinde onun rolü inkâr edilemez. Onların hafızalarımıza kazınan görüntüleri,...
  2. Mevlanadan

Mevlanadan

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. ***inci***

***inci***

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. mevlanadan.....

mevlanadan.....

Günleri say,servetini say,büyüklerini say ama YERİNDE SAYMA! Eşini beğen,işini beğen,aşını beğen ama KENDİNİ BEĞENME! Emek ver,kulak ver,bilgi ver ama hiçbir zaman BOŞ VERME! Hedefe koş,cihada koş,yardıma koş ama ORTAK KOŞMA! Fidan büyüt,garip doyur,çocuk besle ama KİN BESLEME! Paranı ver, gönlünü ver,canını ver ama SIRRIN...I VERME! Davet et,hayret et,affet,tövbe et ama İHANET ETME!...
  5. mevlanadan

mevlanadan

oraya gitme demedim mi sana ? seni yalnız ben tanırım demedim mi ? bu yokluk yurdunda hayat çeşmen benim demedim mi ? bir gün kızsan bana alsan başını yüzbin yıllık yere gitsen, dönüp kavuşacağın yer benim demedim mi ? ...ben bir denizim demedim mi ? sen bir balıksın demedim mi ? demedim mi o kurak yerlere gitme, senin duru denizin benim demedim mi ? demedim mi yolunu vururlar senin, demedim...

Sayfayı Paylaş