gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Mevlananın kitapla ilgili sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kitap ile ilgili mevlana Celaledin Rumi'nin sözleri ve kitaplar hakkındaki sözlürini istiyorum Bir kaç taneydi ama hatırlayamadım teşekkür ediyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Mevlananın kitapla ilgili sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mevlananın annelerle ilgili mesajları sözleri

Mevlananın annelerle ilgili mesajları sözleri

Mevlananın annelerle ilgili sözleri Mevlananın annelerle ilgili düşünceleri Mevlananın anneler hakkında ki sözleri Hazreti Mevlana ve diğer tanınmış büyük insanların şeyh sadi bediüzzaman hazretlerinin annelerle ilgili söyledikleri unutulmaz güzel sözleri Bizim Peygamberimizin yolu aşk yoludur. Biz şktan doğmuşuz, annemiz aşktır. Aşk şeriatı, bütün dinlerden ayrıdır. Aşıkların şeriatı...
  2. Mevlananın yardımlaşma ile ilgili sözleri

Mevlananın yardımlaşma ile ilgili sözleri

Mevlananın yardımlaşma hakkında sözleri H.z Mevlananın yardımlaşma ve kusurları örtme üzerine şiddet üzerine tevazu üzerine alçak gönüllük üzerine düşündrücü güzel sözleri. Cömertlik ve yardım etmede akarsu gibi ol. Şefkat ve merhamette güneş gibi ol Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol Hiddet ve asbiyette ölü gibi ol Tevazu ve alçakgönüllülükte toprak gibi ol Hoşgörürlülükte deniz...
  3. Mevlananın kitaplar hakkında sözleri

Mevlananın kitaplar hakkında sözleri

Kitap ile ilgili mevlana sözleri Mevlana Celaleddin Rumi'nin kitap ile ilgili sözleri Mevlananın kitaplar hakkında sözleri Cahil kimsenin yanında kitap gibi sessiz ol Kitaplardan evvel kendimizi okumağa çalışalım!
  4. mevlanayla ilgili facebook sözleri lazım

mevlanayla ilgili facebook sözleri lazım

Facebook hesabım içinm Mevlana sözleri yazarmısınız buraya, herkes abuk sabuk şeyler yazıyor ben Mevlananın sözlerini yazmak istiyorum..
  5. Kitaplarla İlgili Güzel Sözler

Kitaplarla İlgili Güzel Sözler

Bir milletin eğitimi öncelikle kitap okumakla başlar. Kitap okumanın önemini anlatan en güzel kitapla ilgili sözleri sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz. İyi kitaplar en gerçek dostlarımızdır. (Francis Bacon) İlk defa yeni bir kitap okumaktansa, okunmuş bir kitabı tekrar okumak daha yararlıdır. (Lord Dudley) Kitaplıklar aklin tedavi yerleridir. (Scilus) Bugünün gerçek üniversitesi,...

Sayfayı Paylaş