gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Mevlananın kitaplar hakkında sözleri

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kitap ile ilgili mevlana sözleri Mevlana Celaleddin Rumi'nin kitap ile ilgili sözleri Mevlananın kitaplar hakkında sözleri

Cahil kimsenin yanında kitap gibi sessiz ol

Kitaplardan evvel kendimizi okumağa çalışalım!

Mevlananın kitaplar hakkında sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mevlanadan resimli sözler Fotoğraflarla en güzel mevlana sözleri burada

mevlanadan resimli sözler Fotoğraflarla en güzel mevlana sözleri burada

mevlanadan resimli güzel sözler mevlanadan resimli sözler mevlana sözleri mevlana sözleri mevlananın Allah Dostu Mevlana hoşgörünün barışın ve din bilgisinin öncülerindendir. Hz. Mevlana ile ilgili sizleer kısa bir bilgi de vermek istiyorum. Hazre Mevlana Hazretleri Afganistanın sınırlarında yer alan Horosan Belh Şehrinde 30 eylül ve 1207 yılında gözlerini hayata açmıştır. Binlerce kitabı...
  2. Mevlanadan güzel sözler

Mevlanadan güzel sözler

haksızlıkla ilgili sözler mevlana anne ile ilgili sözler mevlananın haksızlıkla sözleri mevlana anne sözleri ahmaklıkla Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol. (Hz. MEVLANA) Ahmaklık hatada ısrar etmektedir. (Abdulhakim Arvasi) Bir kimseyi tanımak istiyorsan arkadaşına bak. (Hz. Mevlana) Yiğitlik intikam almada değil tahammüldedir. (Bahri Dede) İnsanlara akılları derecesinde...
  3. Mevlananın annelerle ilgili mesajları sözleri

Mevlananın annelerle ilgili mesajları sözleri

Mevlananın annelerle ilgili sözleri Mevlananın annelerle ilgili düşünceleri Mevlananın anneler hakkında ki sözleri Hazreti Mevlana ve diğer tanınmış büyük insanların şeyh sadi bediüzzaman hazretlerinin annelerle ilgili söyledikleri unutulmaz güzel sözleri Bizim Peygamberimizin yolu aşk yoludur. Biz şktan doğmuşuz, annemiz aşktır. Aşk şeriatı, bütün dinlerden ayrıdır. Aşıkların şeriatı...
  4. Mevlananın kitapla ilgili sözleri

Mevlananın kitapla ilgili sözleri

Kitap ile ilgili mevlana Celaledin Rumi'nin sözleri ve kitaplar hakkındaki sözlürini istiyorum Bir kaç taneydi ama hatırlayamadım teşekkür ediyorum.
  5. Mevlananın en bilindik sözlerini paylaşırmısınız

Mevlananın en bilindik sözlerini paylaşırmısınız

Slm.Lütfen buraya Mevlananın en bilindik sözlerini yazarmısınız. Ödev konum ve vaktim kalmadı, acilen Mevlana sözlerine ihtiyacım var :S

Sayfayı Paylaş