gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Mevlana'nın Meşhur 7 öğüdünün İngilizce Çevirisi

Konu, 'Hz Mevlana' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bu konu Mevlana'nın 7 öğüdünün İngilizce yazılışı bilgilerine yer vermektedir. Ünlü düşünür ve tasavvuf ustası Mevlana'nın meşhur 7 öğüdünün İngilizce ve Türçe yazılışı hakkın da bilgileri bu sayfamız da bulabilirsiniz.

MEVLANA’NIN YEDİ ÖĞÜDÜ
    SEVEN ADVICE OF MEVLANA

1) Cömertlik ve yardım etmede akarsu gibi ol.
    In generosity and helping others be like a river

2) Şefkat ve merhamette güneş gibi ol.
    In compassion and grace be like sun.

3) Başkalarının kusurunu örtmekte gece gibi ol.
    In concealing others’ faults be like night

4) Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
    In anger and fury be like dead

5) Tevazu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
    In modesty and humility be like earth

6) Hoşgörüde deniz gibi ol.
    In tolerance be like a sea

7) Ya olduğum gibi görün,ya göründüğün gibi ol
    Either exist as you as you are or be as you look

Mevlana'nın Meşhur 7 öğüdünün İngilizce Çevirisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ingilizce :)

ingilizce :)

İngİlİzce ÖĞrendİkten Sonra Yazilan Mektup Hello!can Frİendİm.my Abuzittin.. How Are You Frİendİm. Çoluk Çhİldren How. Best’tİr İnŞallah. My'a Questİon Sorarsan Best'İm Allah'a ŞÜkÜr. World İŞte Yuvarlanip Goİng'İm. My Mother What Yaping. Keyfİ Beatİuful'dur İnŞallah. Epeydİr My Mother'le No Speakİng. EĞer My Mother'İ See Çok Selam Song. La Frİendİm My Father What Yaping. Gİne...
  2. Meşhur

Meşhur

Rüyada meşhur birisini gören kimse geleceğini rahat ve bolluk içinde yaşar demektir. Rüyada meşhur birisini gören kimse geleceğini rahat ve bolluk içinde yaşar demektir
  3. ingilizce

ingilizce

bi yere tikliyorum ingilizce yaziyo ama ben bilmiyom...maalesef...turkce olmazmi???
  4. Hz.Mevlana'nın 7 Öğüdü

Hz.Mevlana'nın 7 Öğüdü

mevlananın yedi öğüdü mevlananın 7 öğüdü hzmevlananın 7 hz öğütleri
  5. 7. Sınıf İngilizce Müfredatı

7. Sınıf İngilizce Müfredatı

7sınıf ingilizce müfredatı tv programs 7sınıf melekler mekanı ingilizce SYLLABUS FOR THE 7TH GRADE General Introduction For the 7th grade, students have 4 hours of compulsory and 2 hours of elective English language courses per week. The syllabus is designed accordingly. Each unit has two sections: Part A and Part B. Part A is designed for those who take 4 hours of compulsory English. Part B...

Sayfayı Paylaş