Mevlananın Yedi Öğüdü .. | Melekler Mekanı FORUM - 31 Ağustos 2016

Mevlananın Yedi Öğüdü ..

Konu, 'Dini Hikayeler ve Şiirler' kısmında gülgüzeli tarafından paylaşıldı.

1. gülgüzeli

gülgüzeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    mevlananın yedi öğüdü mevlananın 7 öğüdü mevlana 7 resimleri öğüdünün anlamı

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Mevlananın Yedi Öğüdü ..
    emeğine sağlık

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Mevlananın Yedi Öğüdü .. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Mevlanadan

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. mevlanadan.....

Günleri say,servetini say,büyüklerini say ama YERİNDE SAYMA! Eşini beğen,işini beğen,aşını beğen ama KENDİNİ BEĞENME! Emek ver,kulak ver,bilgi ver ama hiçbir zaman BOŞ VERME! Hedefe koş,cihada koş,yardıma koş ama ORTAK KOŞMA! Fidan büyüt,garip doyur,çocuk besle ama KİN BESLEME! Paranı ver, gönlünü ver,canını ver ama SIRRIN...I VERME! Davet et,hayret et,affet,tövbe et ama İHANET ETME!...
  3. mevlanadan

oraya gitme demedim mi sana ? seni yalnız ben tanırım demedim mi ? bu yokluk yurdunda hayat çeşmen benim demedim mi ? bir gün kızsan bana alsan başını yüzbin yıllık yere gitsen, dönüp kavuşacağın yer benim demedim mi ? ...ben bir denizim demedim mi ? sen bir balıksın demedim mi ? demedim mi o kurak yerlere gitme, senin duru denizin benim demedim mi ? demedim mi yolunu vururlar senin, demedim...
  4. Yedi..

dünyada varsayılan 7 kapı bunlari biliyormuydunuz, sayilar, yedi, nefsin mertebeleri, bakmadan gecmeyin, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Hafta 7 gün, Gökkuşağı 7 renk, Dünyanın 7 Harikası kabul görmüş, Soyumuz 7 göbek, Dünyada varsayılır 7 kapı, Büyük Ayı 7 yıldız'lı, İnsan 7 çakralı, Nota sayısı 7, İslam dininine göre Kainat 7 safhada yaratıldı, Kabe'nin...
  5. Mevlananın yedi öğüdü nedir ? Açıklar mısınız ?

Hz.Mevlananın yedi öğüdü varmış. Bu öğütleri ve açıklamalarını buradan benimle paylaşabilirmisniz ..

Sayfayı Paylaş