mevlid kandiliniz kutlu olsun!!!

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
mevlid kandiliniz kutlu olsun!!!
Yıpranmış ve katılaşmış gönülleri rahmet meltemiyle yeşerten eşsiz Peygamberin doğum günü olan mevlit kandilinizi en içten dileklerimizle kutlarız...

M.Myönetimi

Ce: mevlid kandiliniz kutlu olsun!!!

tüm meleklerimizin veislam aleminin MEVLİT KANDİLİ kutlu olsun allah herkesin gönlündekini versin

burdaki tüm meleklerin ve müminlerin mubarek mevlit kandili mubarek olsun allahım cümlemizin bu mubarek günün yüzü hürmetine dualarımızı kabul etsin...

tum meleklerin mevlüt kandili mübarek olsun allah hepinize gönüllerinizdekini yaşamayı nasip etsın.amiiiin:melek:

Ben Goncalari GÖnlÜmdegÜl Yaptim Degİl Ayin GÖrkemİne GÜneŞe Bİle Aldanmadim Sevdİklerİmİ Önce Allaha Sonra Kalbİme Emanet Ettİm Ve Asla Untmadim. TÜm İslam Alemİnİn Ve Melekler Mekani Dostlarinin Kandİlİ MÜbarek Olsun

normal_kandil3.jpg

Alemlere Rahmet olarak gonderilen sevgili Peygamberimiz Hz.Muhammed(sav)'in dogum gunu olan, mubarek Mevlid Kandili'nizi tebrik eder, insanligin kurtulusuna vesile olmasını Yuce Allah'tan dilerim.

herkezin kandili mubarek olsun..hayırlara vesile olmasını dilerim..dualarınızda beni unutmayın:D

Herkesin kandili mubarek olsun allah herseyi gonlunuze gore versin isallah :)

herkesin kandilini eniçten dileklerimle kutlarım rabbim semaya açılan ellerimizi boş çevirmesin amin.

Geri