gebe
  1. ..αѕi_мєℓєk..

..αѕi_мєℓєk.. Banned

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Mevsim rüzgarları / teoman

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında ..αѕi_мєℓєk.. tarafından paylaşıldı.

mevsim rüzgarları notaları teoman mevsim rüzgarları notaları nota tab Am Dm Mevsim rüzgarları nezaman eserse
    Am G
    O zaman hatırlarım çocukluk rüyalarım
    Am
    Şeytan uçurtmalarım ===1 mezur Am
    Am Dm
    Öper beni annem yanaklarımdan
    Am G
    Güzel bir rüyada sanki sevdiklerim
    Am
    Hayattalarken hala === 1 mezur Am
    Dm Am
    Akşama doğru azalırsa yağmur )

Dm Am )
    Kız kulesi ve adalar )

Dm Am ) nakarat

Ah burada olsan çok güzel hala )

G Em Am )
    İstanbul’da sonbahar ==== 1 mezur Am )
    Am G
    Her zaman kolay değil sevmeden sevişmek
    Am
    Tanımak bir vücudu yavaşça öğrenmek
    Am
    Alışmak ve kaybetmek
    Am Dm
    İstanbul bugün yorgun üzgün ve yaşlanmış
    Am G
    Biraz kilo almış ağlamış yine
    Am
    Rimelleri akıyor ==== 1 mezur Am

Nakarat

Mevsim rüzgarları / teoman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teoman - Sonbahar Rüzgarları

Teoman - Sonbahar Rüzgarları

düşen bir yaprak görürsen beni hatırla demiştim biliyorsun seni ben sonbaharda sevmiştim her sonbahar gelişinde düşen sarı yapraklarla kuru dallar arasında sen gelirsin aklıma rüzgarlı düşen yapraklar daima senin hayalin yine bir sonbaharda geleceksin sen bana her son bahar gelişinde düşen sarı yapraklarla kuru dallar arasında sen gelirsin aklıma
  2. Teoman - Rüzgar Gülü

Teoman - Rüzgar Gülü

Kır evinin verandasında bir rüzgar gülüne rastladım İnsanmışcasına konuşmaya başladım Dedim, benim kadar yalnızsan Tek gecelik bir aşksan Omuzlarına abanan Bir anıdan kaçıyorsan Dibe vurduysan yada hala düşüyorsan Bir yaz günü Bir yaz günü Hiç bu kadar üşüdün mü? Rüzgar gülü Rüzgar gülü Hiç ölümü düşündün mü? Hayalimdeki adsız kadın Sanki ağzımda tadın Eminim ki sen de hep kendini aradın...
  3. Teoman - Mevsim Sonbahar (feat Metro)

Teoman - Mevsim Sonbahar (feat Metro)

teoman mevsim sonbahar akor mevsim rüzgarları notaları rüzgarları nota tab flüt notaları (Metro) Yaprakların döküldü önce Rengin soldu ardından (Teoman) Beni hiç düşünmeden Sarıldın rüzgara gittin (Metro) Gözlerinden anladım önce Sonra sözlerinden (Teoman-Metro) Hiç mi sevmedin hiçmi sevilmedin Yağmurda yaşatmaz seni güneşte artık(2x) Mevsim sonbahar(4x) (Teoman) Gözlerinden anladım önce...
  4. Teoman - Rüzgar Gülü - AKOR (versiyon 2)

Teoman - Rüzgar Gülü - AKOR (versiyon 2)

rüzgar gülü tab rüzgar gülü akor teoman akor notaları teoman notaları Kapo 5 Am F Kır evinin verandasında F C Bir rüzgar gülüne rastladım C E İnsanmışçasına E Am Konuşmaya başladım Am F Dedim benim kadar yalnızsan F C Tek gecelik bir aşksan C E Omuzlarına abanan E...
  5. Teoman - Sonbahar Rüzgarları - AKOR

Teoman - Sonbahar Rüzgarları - AKOR

sonbahar rüzgarları akor teoman sonbahar rüzgarları akor teoman tab tab Giriş: E-Esus4 Am Düşen bir yaprak görürsen G F E Esus4 E Beni hatırla demiştin Dm Biliyorsun seni ben G E-Esus4 Sonbaharda sevmiştim Dm Her sonbahar gelişinde G C Düşen sarı yapraklarda F...

Sayfayı Paylaş