gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Mevsimlerle İlgili Çocuk Şarkısı

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Mevsimlerle İlgili Çocuk Şarkısı Elbiselerim Çocuk Şarkısı Sözleri

Bir misafirimiz "ilkbaharı cicim çok sevdiğim için sözleri neydi?" diye sormuş bizde çocuk şarkısı olan bu şarkının sözlerini paylaşıyor ve hep birlikte bu şarkıyı mırıldanalım mi diyoruz :) Buyrun Melek'ler:)

Hep sarıdır elbiselerim,
    Ben bu rengi pek çok severim.
    Sonbaharı cicim çok sevdiğim için,
    Hep sarıdır elbiselerim.
    Ben bu rengi pek çok severim,
    Hep yeşildir elbiselerim.
    İlkbaharı cicim çok sevdiğim için,
    Hep yeşildir elbiselerim,
    Ben bu rengi pek çok severim. .
    Hep beyazdır elbiselerim,
    Ben bu rengi pek çok severim.
    Kış mevsimini cicim çok sevdiğim için,
    Hep beyazdır elbiselerim.
    Hep mavidir elbiselerim.
    Yaz mevsimini cicim çok sevdiğim için,
    Hep mavidir elbiselerim,
    Ben bu rengi pek çok severim

Mevsimlerle İlgili Çocuk Şarkısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi Mevsimin Şarkısı Bu Çalan ?

Hangi Mevsimin Şarkısı Bu Çalan ?

Şehrin kalabalık caddelerinde yürüyor yalnızlığım Merhameti namerd kelimeleri, eze eze... Gölgesine dudaklarından düşen geceler tutunmuş, Ayakları çıplak... Çıkmaz sokaklarda sek sek oynuyor umutlarım Taş, sabrımın çizgilerini zorluyor.. Tek ayağım havada, seni fısıldıyorum bu şehre.... Biliyorum, Derin bir nefes almak cesaret istiyor... Alıp kendimi içime saklanasım var......
  2. Çocuklarla İlgili Sözler

Çocuklarla İlgili Sözler

Çocuklarla İlgili Sözler Selam millet sizden Çocuklarla İlgili Sözler yazmanızı istiyorum.
  3. Sonbahar Mevsimi İle İlgili Kısa Şiirler

Sonbahar Mevsimi İle İlgili Kısa Şiirler

Kısa Sonbahar Şiirleri Sonbahar ile ilgili şiirler kısa Sevgili melekler, yaz mevsiminin bittiği ve sonbahar mevsiminin ilk ayını yaşadığımız şu günlerde kısa sonbahar şiirleri ile karşınızdayız. İşte tam da mevsime uygun Sonbahar ile ilgili şiirler kısa kısa... Bekler SONBAHAR Göç kervanını yükler sonbahar Herşeyi çeyize ekler sonbahar Giyer yapraklardan gelinliğini, Sevgilisi...
  4. Kiraz Mevsimi -Aydilge - Haberin yok şarkısı

Kiraz Mevsimi -Aydilge - Haberin yok şarkısı

Kiraz mevsimi dizisi haberin yok şarkısı,kiraz mevsimi aydilge haberin yok şarkısı dinle,kiraz mevsimi haberin yok dinle ,aydilge haberin yok şarkı sözleri [MEDIA] Aydilge – Haberin Yok Gözdeki yaşımsın benim Neredesin, neredesin? Belki de ağladığım için Düştün ve gittin Sen benim seri katilim Kaç beni yok ettin Aşkın mahkemesi yok ki Suçlu gözlerin Ayna ayna anlat ona Yalnızlık ne başa...
  5. Kiraz Mevsimi-Öykü Ayaz Düğün Şarkısı

Kiraz Mevsimi-Öykü Ayaz Düğün Şarkısı

öykü ayaz düğün sahnesi,öykü ayaz kiraz mevsimi düğün,öykü ayaz düğün dansı,kiraz mevsimi düğün şarkısı ve dansı Öykü’nün Ayaz’a yaptığı ani evlilik teklifi herkes tarafından şaşkınlıkla karşılanır. Öykü ve Ayaz kendini bir anda evlilik hazırlıkları içinde bulurlar. Sibel ve Burcu her şeyin usulüne göre olması için düğün hazırlıklarına dalarken, Emre ve İlker de Ayaz’ın bekarlığa vedası için...

Sayfayı Paylaş