gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Mevsimlik İfadeler

Konu, 'Çöplük' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: Mevsimlik İfadeler

[​IMG] buna bayildim cnm ya...

kari cok seviom zaten :D
    paylastigin icin tskler

Mevsimlik İfadeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mevsimlik hareketli ifadeler

mevsimlik hareketli ifadeler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Mevsimlik Giyim

Mevsimlik Giyim

mevsimlik kıyafetler mevsimlik kiyafetler kıyafet giysiler 2010 kıyafetler Havanın ne soğuk olduğu ne de tam sıcak olduğu o belirsiz günlerde hep içimizden geçiririz ne giysek acaba diye? Hafif kalın giysek terleriz, çok ince giyincek üşürüz. :) Bu kıyafaetler tam mevsimlik kıyafetler. Ne terletir ne de üşütür. Tabi ki bazılarının üzerine şal gibi birşey gerekli. Çünkü yine de üşütebilir :)...
  3. Mevsimlik Hırkalar

Mevsimlik Hırkalar

mevsimlik hırkalar mevsimlik hirkalar bebek hırkalrı Ben her mevsim hırka giymeyi çok severim benim için en kullanışlı kıyafettir hırkalar...Sizde benim gibi hırka seven biriyseniz ve her mevsim hırka giyerim diyorsanız siz meleklerime özel her mevsim giyebileceğiniz rengarenk hırka modelleri :tik:
  4. Mevsimlik elbiseler

Mevsimlik elbiseler

mevsimlik kıyafetler mevsimlik elbiseler ELBİSEDEN VAZGEÇMEM YAZ KIŞ GİYERİM DİYENLERDEN MİSİNİZ ? VALLA NE YALAN SÖYLEYEYİM BENDE BAYILIRIM ELBİSENİN HER TÜRLÜSÜNE :slm: YAZ KIŞ GİYME TARAFTARIYIM SERİN HAVALARDA DA GİYEBİLECEĞİMİZ ELBİSELERİ İSTER TAYTLA İSTER CORAPLA GİYEBİLİRSİNİZ BİRBİRİNDEN HOŞ MODELLER İŞTEEEEE:clapping::clapping:...

Sayfayı Paylaş