gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Mevsimlik Örgü Bayan Hırka Modelleri Zevkli Bayanların Tercihi

Konu, 'Örgü Kazak, süveter Modelleri' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Mevsimlik Örgü Bayan Hırka Modelleri- Biliyorsunuz artık eylül ayının ortalarına geliyoruz ve malum bu da artık havaların yavaş yavaş düşeceğini hatta biraz da olsa serinlik hissedebildiğimizi bize gösteriyor. Havaların değişiminin en önemli etkisi de kıyafetler üzerinde oluyor. Yaz kış hatta mevsim geçişi kıyafetlerimiz bile farklılık gösteriyor. Bu hafifçe soğukluğunu hissettiren havalar için sizlere mevsimlik örgü hırka modellerini sunmak istedim. Eminim sizler de çok beğeneceksiniz çünkü çok modern ve birçok zevke uygun model yer alıyor diye düşünüyorum. Mevsimli dediğimiz daha çok kalın değil de daha ince merserize tarzı ya da delikli tığ işi modelleri görebileceksiniz. Renk renk modeller ister kısa ceket tarzı ya da daha uzun modelleri yazımızın içeriğinde görebileceksiniz. Bu modeller hem şıklığınızı muhafaza ederken hem de bu hafif soğuk gün ve akşamlarda sizi ısıtacaktır. Şimdi dilerseniz mevsimlik örgü hırka modellerimize beraber göz atalım.
    ajurlu orguden mevsimlik hirka.jpg

Hem kendinize güzel birşeyler yaptığınızı görmek sizi de motive edecektir. Aynı zamanda tabii ki örgü örmenin üzerinizde ne kadar olumlu etkiler bıraktığına da şahit olacaksınız. Çok istiyorum ama vaktim yok diyenler için tatilleri değerlendirebilirsiniz sizler de. Çünkü örgü örmek sizi yormayacak aksine sizi dinlendirecek kötü düşüncelerden arındıracaktır.

beyaz motifli tig isi mevsimlik hirka.jpg

Bu üstteki ve alttaki iki model benim çok hoşuma gitti. Modern motifli işlemeleri ile harika bir görünüm sergiliyor doğrusu. Modellerin kolları genelde uzun görüyorsunuz ki. Hırka modellerinde bazen kısa kol görmek mümkün ama kısa kol gördüğümde ben ona daha çok ceket demek geliyor içimden. Bence hırka uzun kol olmalı diye düşünüyorum.

motifli tig isi orgu ile mevsimlik hirka modeli.jpg

orgu ince mevsimlik uzun bayan hirka.jpg

Bu modeller sadece mevsimlik değil aslında kalın bir kazak ya da aşağıdaki gibi boğazlı bir body ile de tamamlanabilir. Yani kışın da ördüğünüz bu mevsimlik hırkaları kullanabilirsiniz. Yine sizlere çiçek motifli hırka modeli ve yapılışının bulunduğu bir yazımızı da buradan paylaşmak isterim.

rengarenk mevsimlik orgu hirka.jpg

Mevsimlik Örgü Bayan Hırka Modelleri Zevkli Bayanların Tercihi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bayan hırka modelleri 2011 - 2012

Bayan hırka modelleri 2011 - 2012

2012 bayan hırka modelleri, 2012 örgü hırka modelleri, 2012 hırka modelleri, bayan hırka modelleri 2012, bayan hırka örnekleri, bayan hırka örgü modelleri, bayan hırka örnekleri örgü modelleri, bayan hırka modelleri, bayan hırka modelleri örgü, Evet yaz mevsimine gireceğiz, hırkayla ne işiniz olur ama 2011 ve 2012'nin bayan hırka modelleri olunca, 2012'ye girmeden yılın hırka modasından...
  2. Örgü Bayan Panço Modelleri

Örgü Bayan Panço Modelleri

Örgü Bayan Panço Modelleri Selam kızlar sizden çok şık panço modelleri istiyorum lakin yeni örnekler olursa çok sevinirim:)
  3. İnce Hırka Modelleri(Bayan)

İnce Hırka Modelleri(Bayan)

hırka modelleri, hırka modelleri 2015, hırka modelleri bayan, ince hırka modelleri, spor hırka modelleri Her mevsim erkek ve bayanların giyim stili olarak yerini alan serin ve soğuk havalarda büyük bir ihtiyaç olan hırka modelleri farklı renk ve tasarımlar ile tüketiciye sunulmaya devam ediliyor. Hırka modelleri hazır bir şekil de satıldığı gibi el emeği göz nuru olarak da örgü modelleri...
  4. Örgüden Yapılmış Bayan Çanta Modelleri

Örgüden Yapılmış Bayan Çanta Modelleri

Örgü modelleri günümüz de o kadar çok değişik tasarım örnekleri sergiliyor ki, bebek, çocuk, kadın v erkeklerin yanısıra örgüler dekorasyonda da önemli bir yol alarak şık örnekler ile kış aylarının vazgeçilmezleri arasın da yer alıyor. Sizler için bu yazım da bayanların en çok sevdiği ve düşkünü olduğu aksesuarlarının başın da gelen çanta modellerinden el örgüsü örnekleri paylaşıyorum. Örgü...
  5. Değişik Örgü Bayan Hırka Modelleri Görülmeye Değerler

Değişik Örgü Bayan Hırka Modelleri Görülmeye Değerler

Değişik Örgü Bayan Hırka Modelleri- Kışın vazgeçemediğimiz bazı kıyafetler vardır ki bu da bayanlar için özellikle hırkalardır diyebilirim. Uzunca kolları uzun örülen kalın hırkalarla kışlar daha güzel artık. Sadece hırka deyip geçmeyelim tabi örgü sever bayanların ördüğü çok özel değişik modelleri sizler için derlemeye çalıştım. Görünce sizlerin beğeneceğini düşünüyorum. El emeği göz nuru...

Sayfayı Paylaş