gebe
  1. ∫åşїиã∫

∫åşїиã∫ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Meyra - Ağladın Ya (ft. Cemil Demirbakan)

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında ∫åşїиã∫ tarafından paylaşıldı.

Bu aşk çoktan yol almış Ve sen bana göresin İyi yerisin kalbimin
    Ben unuttum her şeyi
    Görmeden tam gerçeği
    Boşver, boşver

Ağladın ya, kıyamam dönerim nedensiz
    Ağladın ya, inadım geçiyor bedelsiz
    Gözyaşınla bir acı bitiyor sonunda
    Ağla şimdi istiyorsan mutluluktan

Bu aşk çoktan yol almış
    Ve sen bana göresin
    İyi yerisin kalbimin
    Ben unuttum her şeyi
    Görmeden tam gerçeği
    Boşver, boşver

Ağladın ya, kıyamam dönerim nedensiz
    Ağladın ya, inadım geçiyor bedelsiz
    Gözyaşınla bir acı bitiyor sonunda
    Ağla şimdi istiyorsan mutluluktan

Meyra - Ağladın Ya (ft. Cemil Demirbakan) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meyra&Cemil Demirbakan Beni Sensiz Düşünme(vokalist iremeyra...

Meyra&Cemil Demirbakan Beni Sensiz Düşünme(vokalist iremeyra...

Sonunda beklediğim şarki çikti.Şarkiyi bir güzel tamamladik klibi çekildi.Ve rahata kavuştuk.Benim Meyra ablaya olan vokalistliğim ile Beni Sensiz Düşünme karşinizda.İyi dinlemeler iyi seyirler... Dailymotion - Meyra & Cemil Demirbakan Beni Sensiz Düşünme - Müzik Kanalı
  2. Cemil Demirbakan Aşk Diye Buna Derler Şarkı Sözü isteyenler için

Cemil Demirbakan Aşk Diye Buna Derler Şarkı Sözü isteyenler için

Cemil Demirbakan Aşk Diye Buna Derler Cemil Demirbakan Aşk Diye Buna Derler Şarkı Sözleri 2012 albüm tanıtımları yeni şarkılar paylaşımlarımıza devam ediyor ve son günlerde beğenilen Cemir Demirbakan Aşk Diye Buna Derler şarkısı sözlerini bu yazımızda, bu şarkıyı seven tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için paylaşıyoruz. Gelsen yeniden, iki adım geriden, Aşk diye buna derler canım,...
  3. Cemil Demirbakan Gölgeni Ateşte Şarkı Sözü burada kızlar!

Cemil Demirbakan Gölgeni Ateşte Şarkı Sözü burada kızlar!

Cemil Demirbakan Gölgeni Ateşte Cemil Demirbakan Gölgeni Ateşte Şarkı Sözleri Az önce sizlerle Cemil DemirBakan Aşk Diye Buna Derler şarkı sözlerini paylaşmıştık. Şimdi de ünlü solistin yine sevilen parçalarından olan Gölgeni Ateşte şarkısı sözlerini paylaşıyor ve bizden Cemil Demirbakan Gölgeni Ateşte şarkı sözleri isteyen tüm misafirlerimizi bu sayfamıza davet ediyoruz. Tüm aşka dair...
  4. Cemil Demirbakan Candır Şarkı Sözü tüm isteyenler için burada

Cemil Demirbakan Candır Şarkı Sözü tüm isteyenler için burada

Cemil Demirbakan Candır Şarkı Sözleri Cemil Demirbakan Candır Ben de özledim gölgeni ateşte diyen Cemil Demirbakan'nın şimdi de yine sevilen şarkılarından birinin sözlerini paylaşıyoruz Melek'lerim. Cemil Demirbakan Candır şarkı sözleri isteyen tüm üyelerimiz, işte size beklediğiniz şarkı sözleri:) Kimseyi sevdin mi benden başka Geri geldin mi bu hayata Her ne gördüysen sakla Öbür...
  5. Cemil Demirbakan Kimdir Biyografik Bilgileri Burada

Cemil Demirbakan Kimdir Biyografik Bilgileri Burada

cemil demirbakan hayatı cemil demirbakan kimdir 2011 yılında Eurovisionda ülkemizi temsil eden Yüksek Sadakat grubunda da görev alan ancak grupla yollarını dah önce ayıran Cemil Demirbakan hayatı ile ilgili bilgiler bu sayfamızda melekler...:) 1971 Ankara doğumlu olan Cemil Demirbakan, ilkokul yıllarından itibaren okul gruplarında solist olarak yer almaya başladı. Gazi Üniversitesi...

Sayfayı Paylaş