gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Meyra Ve Dört Tenor - 2009

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Yepyeni albüm çıkaranlardan biride Meyra.Son zamanlarda ismini özellikle radyo kanallarında sürekli duymaya başladığımız Meyra özellikle genç kesim tarafından oldukça beğeni kazandı.Albümden benim dinlediğim ve çok beğendiğim ve şiddetle tavsiye ettiğim parçası "Ağladın ya" bu parçayı dinlemenizi tavsiye ediyorum arkadaşlar gerçekten çok güzel duygusal bir slow.Diğer parçalara gelince şimdi onlarada bir göz atalım [​IMG][​IMG]

1. Kara Bize Ait (Meyra & Burak Kut)
    Söz: Alexandra Raeva, Georgi Milchev Müzik: Yorgan Yonchev
    2. Ağladın Ya (Meyra & Cemil Demirbakan)
    Söz & Müzik: Sinan Akcil
    3. Son Sevdiğim (Meyra & Ferhat Göçer)
    Söz & Müzik: Andrej Babie
    4. Vincero Perdero (Meyra & Mario Frangoudis)
    Söz: Luisa Zappa Branduardi Müzik: Steve Wood
    5. Gidiyorum Ben
    Söz: & Müzik: Özgür Buldum
    6. Pişman Etme (Suat Ateşdağlı Remix)
    Söz: Ülkü Aker Müzik: J.Abbot
    7. Ağladın Ya (Hüseyin Karadayı Remix)
    Söz & Müzik: Sinan Akcil

Meyra Ve Dört Tenor - 2009 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dört

Dört

Uyum, huzur ve mutluluğu temsil eder.
  2. Kral ve dört eşi

Kral ve dört eşi

Bir zamanlar, büyük ve güçlü bir ülkeyi yöneten bir kralın 4 eşi varmış. Kral en çok dördüncü eşini severmiş, bir dediğini iki etmez, her şeyin en güzelini en iyisini ona verirmiş. Kral üçüncü eşini de çok severmiş. Bu güzelliğin bir gün kendisini terk edebileceğinden korktuğu için, onu çok kıskanır, üzerine titrermiş. İkinci eşini de severmiş kral. Kendisine karşı her zaman iyi ve...
  3. Meyra saç şekli ve rengi

Meyra saç şekli ve rengi

meyra saç rengi meyra nın saç rengi meyranın meyranın nedir nedir Ünlü şarkıcı meyra ilk çıktığında uzun ve kıvır kıvır saçları ile dikkat çekti son albümü için ise düş ve perçemleri ile yeni imaj yaptı fakat bakır tonlarından hiç vazgeçmedi şarkıcı.
  4. Bengü Ve Dört Dörtlük

Bengü Ve Dört Dörtlük

bengü dört dörtlük bengü, yeni imajı, nsıl, resimleri, yeni albümü hakkında bilgi burada Yeni albüme yeni imaj la bengü geliyor meleklerim. ‘Dört Dörtlük’ adını verdiği yeni albümünü önümüzdeki hafta çıkarmaya hazırlanan Bengü, yeni imajıyla gözlere de hitap ediyor Şarkıcıdaki en büyük değişim, saç rengi ve şuh pozları Bengü Dört Dörtlük diyecek; Hayranlarını aynı zamanda...
  5. Üç ve dört tekerlekli bebek arabalarındaki farklar?

Üç ve dört tekerlekli bebek arabalarındaki farklar?

Merhaba kızlar?Benim kafama şuan bu üç tekerlekli ve dört tekerlekli bebek arabası arasındaki farklar takıldı?Baby2go nun üç tekerlekli arabalarında beş noktalı emniyet kemeri özelliği dikkatimi çekti.Hem tek elle kapatabilmesi de önemli ayrıntı aslında:stop:Alışverişte arabadan indirirken filan kolaylık gibi geldi bana :)Cevaplarınızı bekliyorum çünkü karar aşamasındayım:)

Sayfayı Paylaş