gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Meyra'dan isme özel ninni projesi!

Konu, 'Müzik Haberleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

isme göre ninni meyra ninni ailemi seviyorum isme göre indir meyra indir Ünlü şarkıcı Meyra; Aytaç'ın Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında tüketicileri bilgilendirmek ve bilinçlendirmek için hazırladığı ailemiseviyorum. com adresli site için "Bebeğimin Ninnisi" adlı bir projede yer aldı. Söz ve müziği Meyra'ya ait olan ninni, ömürboyu saklanabilecek özel bir hediye yaratma fikrinden yola çıkıyarak hazırlanmış. Bunun için de, ailemiseviyorum.com adresinden ulaşılabilecek olan ninni, isteyen herkesin ismine göre uyarlanabiliyor...

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

isme göre ninni
    neden isme göre ninni bulamıyorum neden ailemi seviyorum sayfası açılmıyoooo nerden bulabilrim ???

3. mihriban.

mihriban. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    isme göre ninni indirme yeri nerde,

4. sedasargın

sedasargın Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bebeğime ninni indirnümek istiorm ama olmuyo

5. azrahülya

azrahülya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızım burdan ismini söyleyen ninni dinlemek istiyor ama açılmıyor başka arkadaşlarda yazmışlar olmuyor diye. madem olmuyor kaldırın o zaman isme göre ninni kısmını kandırmayın bizi

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bu şarkıları meyra yapalı 3 yılı geçiyor.
    Google denen bir şey var.Detaylı arayın.İşinize yarayan bulursunuz belki :)

Meyra'dan isme özel ninni projesi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ninni öğrenin

Ninni öğrenin

Bebek bekliyen arkadaşlar ninni bilmiyorsanız işte size fırsat bi dinleyin bakalım:D BUYRUN
  2. İsme göre güzellik testi

İsme göre güzellik testi

isme göre güzellik ben hangi hayvanım isme göre ismine hangi hayvansın güzellik testi arabasınız testi Kızlar toplaşın bakalım=) Herkes ismine göre güzellik testini uyguluyor ve çıkan sonucu bildiriyor Bende şimdi ismime göre bu testi uygulayıp sizlere çıkan sonucu bildirecem bakalım isme göre güzellik testi neler söylüyormuş bizim için:D Önce isminizi 1 ile 9 arasındaki rakamların altına...
  3. kızlarr bebeğime özel ninni lazımm..

kızlarr bebeğime özel ninni lazımm..

bebeğime özel ninni meyra fan club ninni kızlar bebeğimin adına göre özel ninniler oluyormuş nerden indirebilirim? birçok yerden denedim ama olmadı..yardım edermisiniz???bebisim
  4. isime özel ninni

isime özel ninni

Ulaş ismiyle ninni
  5. Erkek bebekler için isme özel kıyafetler

Erkek bebekler için isme özel kıyafetler

Son zamanlar da özel tasarım kıyafetler bebek ve çocuklar arasın da oldukça popüler bir hale geldi diyebilirim. Doğumdan itibaren cinsiyete ve bebeğinizin ismine göre tercih edebileceğiniz bu şirin özel tasarım bebek giysileri arasından sizlere bu konumuz da erkek bebekler için isminin yazılı olduğu bebek kıyafetlerinden örnekleri paylaşıyorum. Bebeğinizin özel günün de tercih edebileceğiniz...

Sayfayı Paylaş