gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Meyveli Karamelli Milföy / Kolay Tatlı

Konu, 'Kekler - Pastalar' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

milföylü tatlılar milföyden tatlılar milföy hamurlu tatlı milföy hamurlu çeşitleri

Malzemeler
    Dilediğiniz kadar milföy (Her birini 3 katlı olucak şekilde.)
    1 ad. nası severseniz öle "creme ole"
    2 su bard. süt
    Karamel sos (Hani şu dondurmaların üzerine sıkılanlardan)
    Damla çikolata

Süslemek için;

Pudra şekeri
    Frenk üzümü

Yapılışı

Creme oleyi hazırlayın.

Milföyleri rahatça şekillendirebilmek için çok yumuşamadan yuvarlak kurabiye kalıpları ile kesin ve fırında pişirin.

Soğuyan milföylerin arasına creme ole sürüp katlandırın.(Arzu ederseniz aralarına damla çikolata, fındık fıstık, hindistan cevizi serpiştirin.)

Üzerine pudra şekeri eleyip karamel sosu dökün.
    Damla çikolata ve meyve ile süsleyip servis yapabilirsiniz.

Meyveli Karamelli Milföy / Kolay Tatlı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kolay lokumlu milföy

kolay lokumlu milföy

lokumlu milföy milföy hamuru 1yumurta sarısı lokum milföy hamurlarını 4e böldükten sonra ortasına lokum koyulur yuvarlanıp üzerlerine yumurta sarısı sürülür fırında pişirilir arkadaşlar tavsiye ederim hem kolay hemde çok lezzetli oluyor zamanınız değerliyse eğer lütfen deneyin
  2. kolay tatlı tarifleri arıyorum

kolay tatlı tarifleri arıyorum

Merhaba, ben kolay tatlı tarifleri eklemenizi rica ediyorum. Şöyle yapması kolay, lezzeti tam, yardım eder misiniz ?
  3. Sütlü Ve Meyveli Tatlılar nasıl yapılıyor

Sütlü Ve Meyveli Tatlılar nasıl yapılıyor

Kızlar bu yaz günlerinde sıcaklardan ne yemek yeniyor nede başka birşey anca meyve yiyebiliyoruz bende sizden bunun için Sütlü Ve Meyveli Tatlıların yapılışı hakkında bana tarifler yazmanızı rica ediyorum.
  4. Hafif Meyveli ve Sütlü Tatlı Tarifleri Buyrun

Hafif Meyveli ve Sütlü Tatlı Tarifleri Buyrun

Sütlü Ve Meyveli Tatlılar Sütlü Ve Meyveli Tatlı Tarifleri Sevgili melekler, yazın bu sıcak günlerinde canımız sürekli soğuk içecekler ve yiyecekler istiyor. Soğuk mevsim meyveleri yanında dondurmadan başka bir alternatifimiz de sütlü ve meyveli tatlılar. Bu yazımızda serinletici birşeyler yiyerek tatlı ihtiyacını gidermek isteyenler için sütlü ve meyveli tatlı tarifleri vermek istiyoruz...
  5. Kolay Milföy Pizzası

Kolay Milföy Pizzası

sevgili melekler sizlere kolay pratik ve çok lezzetli bi tarif vereceğim .Canım yemek istemedğinde atıştırmalık bişeyler canım istiyor bende pratik olan milföylü pizzayı deniyorum ben vejeteryan olduğum için içine sadece sebze kouyoyrum siz damak zevkinize göre zenginleştirebilirsniz gelelim yapılışına ve malzemelrine yapmak isteğiniz kadar milföy hamurunu tepsimize dizelim Dilimlenmiş...

Sayfayı Paylaş