gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Meyveli Muhallebi (5. aydan itibaren) 1 porsiyon

Konu, '* Bebeklere Özel Menü' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

5 aylık bebek için muhallebi tarifi bebek muhallebi çeşitleri bebekler için çeşitleri 5 aylık muhallebisi bebekler meyveli - 100 ml su - 5 gr. pirinç unu (1 tahıl kaşığı)
    - 3 ölçek devam biberon maması
    - 50 veya 100 gr. meyveli kavanoz besini

Nasıl Hazırlanır?

100 ml. suya 1 tatlı kaşığı prinç unu koyarak pişirin. Ocaktan indirdikten sonra 3 ölçek Devam Biberon Maması ilave edin ve iyice karıştırın. Bu hazırladığınız muhallebinin yarısını kaseye koyup, üzerine herhangi bir çeşit Meyveli Kavanoz Maması ekleyip kalan muhallebiyi üzerine dökün. Meyveli muhallebiniz hazır...

Meyveli Muhallebi (5. aydan itibaren) 1 porsiyon konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 1 ay 5 günde sonra bugün 2 tane sigara içtim:(

1 ay 5 günde sonra bugün 2 tane sigara içtim:(

günde 5 sigara günde 2 sigara 1 içmek sigarayı bırakalı 1 ay oldu 5 içmek ya bugün çok kötü bişey yaptım..kendimi çok suçlu hissediyorum..sigarayı bırakalı tam 1 ay 5 gün olmuştu ve bugün 2 tane sigara içtim..akşam yemeğinde balık yedik balık yiyince acayip sigara içme istegim uyanıyor..koçişte yemekten sonra çöpleri dökmesini söyledim(sabaha kadar o balık kokusundan nefret ederim adamcağıza...
  2. Yöresel lezzetler diyeti ile 1 ayda 5 kilo

Yöresel lezzetler diyeti ile 1 ayda 5 kilo

Sevdiğimiz lezzetlerden çok uzakta durmak, sağlıklı beslenmek anlamına gelmiyor... Günlük beslenme planınıza sevdiğiniz yiyecekleri katarak, sosyal yaşantınıza göre beslenebilir, kilo yönetimimize de katkıda bulunabilirsiniz. Eğer sık sık sosyal yemeklere katılmanız gerekiyorsa, bu konuda, şu önemli beslenme kuralını mutlaka hatırlamalısınız: Gün içerisinde yemek düzeninize dikkat eder,...
  3. Bebek kumpiri tarifi ( 6 aydan itibaren)

Bebek kumpiri tarifi ( 6 aydan itibaren)

kumpir tarifi video 6aydan itibaren bebek çorbaları bebek kumpiri kumpir Bebeklerinizin severek yiyeceği bir tarif :) Malzemeler 1 orta boy haşlanmış patates 1/2 haşlanmış yumurta sarısı 1 çorba kaşığı pekmez 1/2 kibrit kutusu tuzsuz beyaz peynir 30 ml devam sütü Hazırlanışı Patates,yumurta sarısı,pekmez,beyaz peynir,ve 30 ml devam sütü ezilip karıştırılarak leziz bir kahvaltı...
  4. Bim Marketlerde 1 Temmuz'dan İtibaren

Bim Marketlerde 1 Temmuz'dan İtibaren

bim, 1 temmuz 2011, indirimler, fırsatlar, kampanyalar, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, 1 Temmuz'dan itibaren Bim Marketlerde ki indirimli ürünler şöyle;
  5. 1 Ayda 5 Kg Verebileceğiniz Diyet Listesi

1 Ayda 5 Kg Verebileceğiniz Diyet Listesi

1 ayda 5 kg verdiren diyet 1 ayda 5 kilo diyeti Sevgili melekler, eğer vermeniz gereken birkaç kilonuz varsa işte tam da sizin işinize yarayacak bir diyet listesi programı paylaşıyoruz; 1 ayda 5 kilo diyeti ile birkaç kilo fazlalıklarınızdan kolaylıkla kurtulacak, şok diyet uygulamaya gerek olmadan sağlıklı bir şekilde kilo vereceksiniz. Diyet uygulamaya başlamadan önce doktor kontrolünden...

Sayfayı Paylaş